Період публікації:

від

до

Категорія:

Оголошено конкурсний відбір членів Науково-методичної ради МОН України

Опубліковано: П`ятниця, 15 січня 2016 

min
max

Міністерство освіти і науки України оголошує конкурсний відбір членів Науково-методичної ради МОН України. Відповідний наказ МОН України від 14 січня 2016 року № 15 розміщено на сайті Міністерства.

Наказом встановлюється кількість осіб, які мають бути відібрані до складу секторів Науково-методичної ради МОН в порядку конкурсного відбору, а також визначається перелік документів, що додаються до заяви про участь у конкурсному відборі.

До складу Науково-методичної ради не можуть входити керівники та заступники керівників від навчального закладу (наукової установи), а також більше одного представника навчального закладу (наукової установи).

Документи від претендентів до складу Науково-методичної ради МОН України приймаються з 15 до 29 січня 2016 року.

Додаткова інформація про конкурсний відбір за тел.: (044) 481-32-36, або за електронною поштою: a_rybalko@mon.gov.ua.

Немає коментарів

Схожі статті:

МОН пропонує для громадського обговорення проект Положення про конкурсний відбір проектів електронних підручників для закладів загальної середньої освіти МОН пропонує для громадського обговорення проект Положення про конкурсний відбір проектів електронних підручників для закладів загальної середньої освіти Опубліковано: П`ятниця, 25 травня 2018 Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проект Положення про конкурсний відбір проектів електронних підручників для закладів загальної середньої освіти. Зауваження та пропозиції просимо надсилати до 4 червня на електронну адресу: o.kitaytsev@gmail.com.

Переглядів: 596 Коментарів: 0

Середня, дошкільна та позашкільна освіта
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook