Період публікації:

від

до

Категорія:

Учнів Львівщини запрошують взяти участь у III Всеукраїнському бізнес-турнірі «Стратегія фірми – 2016»

Опубліковано: П`ятниця, 15 січня 2016 

min
max

Кожна здібна молода людина повинна мати шанс проявити себе в бізнесі та економіці, – переконані організатори щорічного національного бізнес-турніру для старшокласників «Стратегія фірми». Тому успішне проведення всеукраїнських бізнес-змагань у 2014 і 2015 роках продовжиться ІІІ Всеукраїнським бізнес-турніром для учнів 8-11 класів «Стратегія фірми – 2016».

Цей захід матиме на меті відкрити молоді старшого шкільного віку світ економіки й підприємництва на прикладі реалістичної моделі компанії в бізнес-симуляторі ViAL+; сформувати практичні ділові компетентності учасників та допомогти їм у майбутньому професійному самовизначенні.

Захід проходить з ініціативи і під патронатом Міністерства освіти і науки України, за сприяння Інституту модернізації змісту освіти, Університету менеджменту освіти, Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця, «Кока-Кола Беверіджиз Україна», міжнародної консалтингової компанії KPMG, Кіровоградської торгово-промислової палати та ін.

Брати участь у турнірі можуть учні ЗНЗ та студенти вищих навчальних закладів І-ІІ р.а. (коледжів, технікумів, училищ тощо) віком від 14 до 18 років (включно). Зареєструватися для участі можна до 13 лютого 2016 року включно. Реєстрація і участь у змаганні є безкоштовними.

Кожен із учасників отримує віртуальну компанію з певним стартовим капіталом та повний доступ до управління шістьома її відділами: виробничого, маркетингу і збуту, персоналу, фінансів, бухгалтерії, аналітики. Головне завдання учасника – налагодити виробництво й розвинути своє підприємство настільки, щоб воно стало лідером за прибутками й мало провідні позиції на ринку. Це здійснюється ним протягом кількох етапів турніру.

Дистанційні етапи, через Інтернет: мотиваційне завдання (12-14 лютого); навчальний (три раунди онлайн, 16-18 лютого); відбірковий (19 лютого – 5 березня); півфінал (9-26 березня); онлайн-фінал (29 березня – 6 квітня).

Очна зустріч учасників та вирішальне змагання відбудеться 8-9 квітня на базі Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.

Півфіналісти, фіналісти і переможці визначаються за комплексним автоматичним рейтингом симуляції ViAL+. Окрім цінного досвіду та всеукраїнського визнання свого ділового таланту, переможці і фіналісти турніру отримають цінні призи і грошові заохочення від організаторів і спонсорів бізнес-змагання.

Про організаторів турніру:

Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана – провідний вищий навчальний заклад України, що готує вітчизняну бізнес-еліту за європейськими стандартами. Компанія Інтелектуальних Технологій (КІНТ) – організатор численних благодійних бізнес-турнірів для дітей та молоді України.

Контактна інформація:

Офіційна сторінка турніру: http://kint.com.ua/strategyfirm2016c/blog.

Групи у соціальних мережах: https://www.facebook.com/KNEUStrategyFirm; https://vk.com/strategyfirm.

Реєстрація на турнір (для школярів): http://goo.gl/forms/pRj5uQbuCR.

Контактний телефон оргкомітету: 097-224-29-21.

Немає коментарів

Схожі статті:

Свято "Буде Родина - буде Україна!" Свято "Буде Родина - буде Україна!" Опубліковано: Середа, 29 травня 2019 Учні НРЦ «Мрія» відвідали свято «Буде Родина-буде Україна!» де мали можливість взяти участь у цікавих майстер-класах, іграх та інших заходах.

Переглядів: 98 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Прощавай початково школо! Прощавай початково школо! Опубліковано: Четвер, 23 травня 2019 В НРЦ "Мрія" відбулося свято прощання з початковою школою. Випускники усім продемонстрували, чому вони навчилися та як здружилися протягом чотирьох років. у дитячих оченятах світилася радість, а на очах батьків виступали сльози любові та гордості за своїх дітей.

Переглядів: 68 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook