Період публікації:

від

до

Категорія:

Старшокласників Львівщини запрошують взяти участь у Всеукраїнській олімпіаді «Іспанія та іспаномовний світ»

Опубліковано: Четвер, 14 січня 2016 

min
max

Історичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка спільно з Посольством Королівства Іспанія в Україні та Асоціацією іспаністів України проводять Всеукраїнську олімпіаду «Іспанія та іспаномовний світ» для учнів середніх шкіл (10-11 класи).

Олімпіада проходить в два етапи:

І етап

Старшокласникам пропонується підготувати та надіслати до журі конкурсу есе до 10 сторінок друкованого тексту за такими напрямами:

  • Іспанія та іспаномовний світ: минуле та сьогодення;
  • зовнішня політика Іспанії та латиноамериканських країн;
  • українсько-іспанські відносини;
  • українці в Іспанії та латиноамериканських країнах;
  • культура, література, мистецтво Іспанії та латиноамериканських країн.

Конкретна тема есе в межах цих напрямів визначається автором.

Есе приймаються до 25 лютого за електронними адресами: competition.kny@gmail.com; olegmashev@ukr.net. Тел. для довідок: 066-771-56-57 – Клюкало Марія Володимирівна; 068-352-52-85 – Машевський Олег Петрович.

Обсяг есе має бути не більше 10 сторінок (включаючи список джерел та літератури). Використовується шрифт Times New Roman. Відстань між рядками – 1,5 інтервали комп’ютерного стандарту, кегль 14, поля: верхнє і нижнє – 20 мм, ліворуч – 25 мм, праворуч – 15 мм. Робота має містити перелік використаної літератури.

На першому аркуші вгорі автором обов’язково вказується:

  • назва олімпіади, напрям, тема есе;
  • прізвище, ім’я, по батькові автора;
  • навчальний заклад, у якому автор навчається; населений пункт, район, область;
  • контактний телефон фіксованого чи мобільного зв’язку;
  • електронна адреса.

ІІ етап

Кращі есеїсти, яких відбере журі конкурсу, запрошуються до участі в фіналі Олімпіади, який відбуватиметься на історичному факультеті КНУ імені Тараса Шевченка 12 березня о 12.00 год. в аудиторії 349 (м. Київ, вул. Володимирська, 60, головний (червоний) корпус Київського національного університету імені Тараса Шевченка). Фінальна стадія Олімпіади передбачає виконання тестових і творчого завдань.

Нагородження переможців відбуватиметься 29 березня о 12.00 год. в аудиторії 349. Переможці отримають призи та грамоти від Посольства Королівства Іспанія в Україні, історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Асоціації іспаністів України.

До оргкомітету та журі Олімпіади увійшли представники Посольства Королівства Іспанія в Україні, історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Асоціації іспаністів України.

Участь у Олімпіаді не передбачає додаткових балів для вступу на історичний факультет КНУ у 2016 році.

Немає коментарів

Схожі статті:

Про проведення Всеукраїнської олімпіади «ЮНІ ЗНАВЦІ БІБЛІЇ» Про проведення Всеукраїнської олімпіади «ЮНІ ЗНАВЦІ БІБЛІЇ» Опубліковано: Неділя, 12 березня 2017 Всеукраїнська олімпіада «ЮНІ ЗНАВЦІ БІБЛІЇ» відбувається щороку в Національному університеті «Острозька академія». До участі в ОЛІМПІАДІ запрошуються діти дошкільного віку, учнізагальноосвітніх навчальних закладів, учні та студенти професійно-технічних і вищих навчальних закладів І-IV рівнів акредитації...

Переглядів: 464 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Старшокласників Львівщини запрошують взяти участь у Всеукраїнській олімпіаді «Європейські студії» Старшокласників Львівщини запрошують взяти участь у Всеукраїнській олімпіаді «Європейські студії» Опубліковано: П`ятниця, 22 січня 2016 Історичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка спільно з програмою Єврокомісії «eTwinning Plus Ukraine», громадською організацією «Сучасний світ молоді» за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні проводять Всеукраїнську олімпіаду «Європейські студії» для...

Переглядів: 5539 Коментарів: 0

Конкурси, олімпіади
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook