Період публікації:

від

до

Категорія:

Хода звіздарів Ставропігійського ВПУ м. Львова (фото)

Опубліковано: Вівторок, 12 січня 2016 

min
max

8 січня, учнівський та педагогічний колективи ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» взяли участь у різдвяній ході звіздарів.

У Львові цей захід уже став традиційним і відбувається в рамках щорічного фестивалю «Спалах різдвяної звізди» та є одним із найяскравіших різдвяних дійств.

Близько 400 учасників фестивалю пройшли центральними вулицями міста від Домініканського собору через площу Ринок та площу Яворницького до головної ялинки на проспекті Свободи. Дорогою колядували та вітали всіх з Різдвом Христовим.

Головною зіркою цьогорічного ювілейного Х фестивалю стала Звізда Миру, ніжно-блакитного кольору, із білим голубом — символом миру — у центрі і словами «Слава Богу на висоті, а мир людям на землі».

Для львів’ян та гостей міста були представленні різдвяні зірки, виготовленні майстрами-звіздарями з Львівщини та з інших областей. На площі біля Оперного театру відбулася урочиста презентація нових звізд, посвята у звіздарі та нагородження учасників. ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» отримало диплом за «поширення християнських цінностей та різдвяних традицій».

Фестиваль «Спалах Різдвяної звізди» організували ГО «Обереги» та Музей народної архітектури та побуту у Львові. Дякуємо за чудове свято.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Семінар із складання пічок за участю ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» та Золочівського професійного ліцею Семінар із складання пічок за участю ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» та Золочівського професійного ліцею Опубліковано: Четвер, 18 жовтня 2018 17 жовтня 2018 року ГС Асоціація будівельників «Будіндустрія» разом із німецькою компанією «Вольфсхойер» організували семінар із складання пічок від Олени Бистрової, за участі німецького спеціаліста Даніела Райцінгера на тему: «Технологія складання хлібопічок з шамотних плит». У семінарі взяли участь...

Переглядів: 327 Коментарів: 0

Профтехосвіта

Святкування міжнародного дня кухаря у МЦ ПТО ХМД м. Львова Святкування міжнародного дня кухаря у МЦ ПТО ХМД м. Львова Опубліковано: Середа, 17 жовтня 2018 Сьогодні, 17.10.2018 року в рамках святкування міжнародного дня кухаря та з метою піднесення  престижу професії «кухар»  в школі №60, наш заклад – МЦ ПТО ХМД м. Львова проводив профорієнтаційні заходи з напрямку підготовки кваліфікованих робітників. Майстри в/н Івасенко Р.І. Гурман С.Я., Трач Н.С.,...

Переглядів: 248 Коментарів: 0

Профтехосвіта
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook