Період публікації:

від

до

Категорія:

На Львівщині затвердили заходи з відзначення Року англійської мови

Опубліковано: Понеділок, 04 січня 2016 

min
max

Розпорядженням голови Львівської ОДА затверджено план заходів, спрямованих на популяризацію вивчення англійської мови у Львівській області. Відповідний документ оприлюднений на сайті ЛОДА.

Зокрема, упродовж 2016 року планується:

 • Проведення курсів, семінарів з підвищення кваліфікації вчителів англійської мови згідно з планом роботи обласного інституту підвищення кваліфікації педагогічних працівників.
 • Участь у Всеукраїнському пілотному проекті «Go Global» для підготовки тренерів для кожного району області з викладання англійської мови.
 • Підготовка та участь учнів ЗНЗ у Всеукраїнській олімпіаді з англійської мови.
 • Реалізація проекту ЄС «E Twinning Plus» у Львівській області.
 • Проведення конкурсу «Вчитель року» в номінації «Вчитель англійської мови».
 • Організація роботи літніх мовних таборів за участю носіїв мови для учнів ЗНЗ Львівщини.
 • Участь учнів загальноосвітніх навчальних закладів області у міжнародній програмі з пошуку майбутніх лідерів «FLEX».
 • Інформаційний супровід заходів, спрямованих на популяризацію вивчення англійської мови.
 • Проведення навчання з питань впровадження англійської мови в управлінську діяльність для державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування.
 • Видавництво двомовних буклетів, презентаційних матеріалів, аудіо гідів.
 • Поповнення фондів обласних бібліотек англомовними виданнями.
 • Підготовка анотованого рекомендаційного списку літератури «Вивчення англійської мови в середній школі як крок інтеграції до світової спільноти».
 • Впровадження практики демонстрування фільмів (мультфільмів) англійською мовою із субтитруванням державною мовою.
 • Співпраця НМЦ ПТО з представництвами видавництва «Оксфорд Юнівеситі Прес» та міжнародної освітньої групи Пірсон Ед’юкейшн (Велика Британія), спрямованої на поширення підвищення якості освіти та поліпшення системи викладання англійської мови за автентичними навчально-методичними комплексами серед викладачів англійської мови професійно-технічних навчальних закладів Львівської області.
 • Інформаційний обмін з питань міжнародного співробітництва та європейської інтеграції професійно-технічної освіти.
 • Проведення міжнародних наукових конференцій англійською мовою, як єдиною робочою мовою.
 • Участь студентів вищих навчальних закладів у доброчинному викладанні англійської мови для дітей з особливими потребами.
 • Переклад найбільш вагомих новин, розміщених на офіційній Web-сторінці обласної державної адміністрації.
 • Організація проведення відповідної інформаційно-роз’яснювальної роботи в місцевих засобах масової інформації.
 • Запровадження на регіональному телебаченні освітньої програми із вивчення англійської мови.

Нагадуємо, що Президент України Петро Порошенко 16 листопада підписав указ № 641/2015 «Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні».

Таке рішення ухвалене з метою сприяння її вивченню для розширення доступу громадян до світових економічних, соціальних, освітніх і культурних можливостей, які відкриває знання та використання англійської мови, забезпечення інтеграції України до європейського політичного, економічного і науково-освітнього простору, на підтримку програми Go Global, яка визначає вивчення англійської мови одним із пріоритетів стратегії розвитку.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

18 листопада відбудеться вебінар для шкіл, які хочуть приєднатися до проекту англомовних таборів, «GoCamp: Questions and Answers» 18 листопада відбудеться вебінар для шкіл, які хочуть приєднатися до проекту англомовних таборів, «GoCamp: Questions and Answers» Опубліковано: Середа, 16 листопада 2016 18 листопада о 16.00 відбудеться другий вебінар у рамках всеукраїнського конкурсу серед шкіл для участі у проекті GoCamp. Цього разу вебінар проходитиме у форматі «Запитання-відповіді»: менеджер ELT-проектів Любов Залюбовська відповість на запитання учасників, що стосуються: проекту GoCamp; методології...

Переглядів: 1358 Коментарів: 0

Проекти, програми, акції

Екскурсія «Вулицями старого Львова» (фото) Екскурсія «Вулицями старого Львова» (фото) Опубліковано: Четвер, 10 листопада 2016 У рамках проведення Року англійської мови та Тижня іноземних мов у Львівському кооперативному коледжі економіки і права була організована англійськомовна екскурсія для студентів коледжу на тему: «Вулицями старого Львова». Метою заходу є активізація та комунікативні навички студентів по темі: «Вулицями...

Переглядів: 496 Коментарів: 0

Профтехосвіта
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook