Період публікації:

від

до

Категорія:

17 грудня в гості до КЗ ЛОР «Підгірцівська спецшкола-інтернат І-ІІІ ст.»завітали ГО «Розвиток громади»

Опубліковано: Середа, 23 грудня 2015 

min
max


    17 грудня в гості до  КЗ ЛОР «Підгірцівська спецшкола-інтернат І-ІІІ ст.»завітали ГО «Розвиток громади» з керівником місцевого осередку Ігорем Кобрином,  подарували тенісний стіл, іграшки в стилі декупаж, які виготовили  учні 6, 8 класів Стрийської школи №4. Прекрасні сніжинки (техніка квілінгу), ангелики, квіти, виготовлені учнями школи, подаровані однолітками прикраси стали окрасою шкільної ялинки. Доповнили цю красу червоні бантики та іграшки від Герги М.О., яка також разом з Бердник С.В. подарували одяг, взуття для учнів школи.
Дітей розважали професійні аніматори з агенції «Світ забави». Було поставлене театралізоване дійство, в якому з превеликим задоволенням брали участь діти школи, проводилися змагання, де присутні активно підтримували свої команди у конкурсах. 

Немає коментарів

Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Актуально
Спеціальні новини

  

Ми у Facebook
Ми у Facebook