Період публікації:

від

до

Категорія:

Нові кіноемоції дітям з особлими потребами продовжує дарувати ГО "Розвиток Громади"

Опубліковано: Четвер, 19 листопада 2015 

min
max

У рамках соціального проекту «День юного глядача» учні Львівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату №104 відвідали сеанс мультфільму в кінотеатрі «Кінопалац».

Справжнім святом для дітей з особливими потребами стала поїздка, організована активістами ГО «Розвиток Громади». Вихованці школи-інтернату подивились мультфільм «Монстри на канікулах 2» в 3D форматі.
Захопленні дійством юні глядачі не приховували своїх емоцій, тим паче, що для більшості з них цей сеанс став першим у житті знайомством з кінотеатром.

- Справді приємно бачити щасливі, усміхнені обличчя цих дітей. Ми розуміємо, що доля не завжди прихильна до них і намагаємось зробити їх світ трішки яскравішим, поділитись частинкою тепла і любові,- розповів координатор проекту Назар Романів.

Нагадуємо, що цей кіносеанс є лише частиною реалізації проекту «День юного глядача» і ГО «Розвиток Громади» продовжуватиме організовувати такі поїздки для особливих дітей.

Немає коментарів

Схожі статті:

На виставці світлин героїв України (фото) На виставці світлин героїв України (фото) Опубліковано: Четвер, 19 листопада 2015 Нещодавно учні 10 класу Львівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату №104, в рамках загальношкільного національно-патріотичного проекту «Україна понад усе!» мали можливість оглянути виставку світлин героїв України в кінотеатрі «Кінопалац», куди їздили на перегляд мультфільму зі старшим вихователем...

Переглядів: 615 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Діти з особливими потребами побували в кінотеатрі (фото) Діти з особливими потребами побували в кінотеатрі (фото) Опубліковано: Середа, 04 листопада 2015 Учні Львівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату №104, за сприяння ГО «Розвиток Громади», 28 жовтня переглядали мультфільм в кінотеатрі «Кінопалац».  Активіст громадської організації «Розвиток Громади» Назар Романів разом із старшим вихователем Галиною Ціхоцькою, організували для дітей...

Переглядів: 738 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Актуально
Спеціальні новини

  

Ми у Facebook
Ми у Facebook