Період публікації:

від

до

Категорія:

Дітей та молодь Львівщини запрошують до участі у конкурсі на найбільш оригінальне виконання гімну України

Опубліковано: П`ятниця, 15 травня 2015 

min
max

На виконання Указу Президента України «Про відзначення 200-річчя від дня народження Михайла Вербицького та 150-ї річниці першого публічного виконання національного гімну» громадська організація «Новий початок» розпочала впровадження національного проекту «Ми – українці!», в рамках якого було оголошено конкурс на найбільш оригінальне виконання гімну України під назвою «Ми – майбутнє».

Взяти участь в конкурсі мають можливість студенти, вихованці дитсадків, учні та шкільні колективи загальноосвітніх навчальних закладів України. Для того, щоб стати конкурсантом, учасники повинні будуть записати відеоролик, в якому виконують головну патріотичну пісню країни. Після цього відео будуть оприлюднені в мережі «Ми — українці!» (http://www.38.ua), де кожен може зареєструватись та віддати свій голос.

Можливість проголосувати за певний відеозапис доступна до 10 серпня 2015 року включно. Нагородження фіналістів попередньо заплановано на 24 серпня 2015 року.

Переможців конкурсу визначатиме незалежне експертне журі під час проведення урочистого концерту в національному форматі.

Призовий фонд конкурсу складає 400 000 грн. (200 000 грн. – для вихованців дитсадків та школярів і 200 000 грн. – для студентів) і передбачає 6 призових місць: 1 місце – 60 000 грн., 2 місце (2 конкурсанти) – по 40 000 грн., З місце (3 конкурсанти) – по 20 000 грн.

На думку організаторів, даний мистецький захід відповідає духу часу і стане важливим фактором у комплексі заходів ідейно-патріотичного виховання підростаючого покоління.

Детальніше ознайомитися з умовами конкурсу можна ТУТ.

Немає коментарів

Схожі статті:

Учнівську молодь запрошують до участі у Всеукраїнському конкурсі з інформаційних технологій «ITalent» Учнівську молодь запрошують до участі у Всеукраїнському конкурсі з інформаційних технологій «ITalent» Опубліковано: Понеділок, 20 листопада 2017 Розпочалася реєстрація учасників другого сезону Всеукраїнського конкурсу ІТ проектів та кіберспорту «ITalent» серед молоді віком до 18 років. Організатором конкурсу виступає Український державний центр позашкільної освіти спільно з Молодіжною громадською організацією «Київський Інтелект Клуб», Громадською...

Переглядів: 116 Коментарів: 0

Конкурси, олімпіади

Студентів-правників запрошують до участі у конкурсі творчих робіт Студентів-правників запрошують до участі у конкурсі творчих робіт Опубліковано: Вівторок, 07 листопада 2017 Генеральна прокуратура України та Міністерство освіти і науки України проводять конкурс творчих робіт серед студентів вищих навчальних закладів, які навчаються за спеціальністю 081 «Право», на теми: «7 кроків до покращення роботи прокурора» та «7 кроків прокурора назустріч суспільству». Конкурсні...

Переглядів: 158 Коментарів: 0

Вища освіта
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook