Період публікації:

від

до

Категорія:

Дітей та молодь Львівщини запрошують до участі у конкурсі на найбільш оригінальне виконання гімну України

Опубліковано: П`ятниця, 15 травня 2015 

min
max

На виконання Указу Президента України «Про відзначення 200-річчя від дня народження Михайла Вербицького та 150-ї річниці першого публічного виконання національного гімну» громадська організація «Новий початок» розпочала впровадження національного проекту «Ми – українці!», в рамках якого було оголошено конкурс на найбільш оригінальне виконання гімну України під назвою «Ми – майбутнє».

Взяти участь в конкурсі мають можливість студенти, вихованці дитсадків, учні та шкільні колективи загальноосвітніх навчальних закладів України. Для того, щоб стати конкурсантом, учасники повинні будуть записати відеоролик, в якому виконують головну патріотичну пісню країни. Після цього відео будуть оприлюднені в мережі «Ми — українці!» (http://www.38.ua), де кожен може зареєструватись та віддати свій голос.

Можливість проголосувати за певний відеозапис доступна до 10 серпня 2015 року включно. Нагородження фіналістів попередньо заплановано на 24 серпня 2015 року.

Переможців конкурсу визначатиме незалежне експертне журі під час проведення урочистого концерту в національному форматі.

Призовий фонд конкурсу складає 400 000 грн. (200 000 грн. – для вихованців дитсадків та школярів і 200 000 грн. – для студентів) і передбачає 6 призових місць: 1 місце – 60 000 грн., 2 місце (2 конкурсанти) – по 40 000 грн., З місце (3 конкурсанти) – по 20 000 грн.

На думку організаторів, даний мистецький захід відповідає духу часу і стане важливим фактором у комплексі заходів ідейно-патріотичного виховання підростаючого покоління.

Детальніше ознайомитися з умовами конкурсу можна ТУТ.

Немає коментарів

Схожі статті:

Великодні забави Великодні забави Опубліковано: П`ятниця, 11 травня 2018 Після Великодніх свят з метою відновлення та збереження українських традицій в КЗ ЛОР «Львівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат №1 І-ІІІ ст. імені Б.-І. Антонича» відбувся конкурс «Великодні забави», у якому взяли участь учні 1-7 класів. Діти водили гаївки, декламували вірші. Багато задоволення...

Переглядів: 80 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Стартував Всеукраїнський конкурс наукових і науково-популярних робіт «Історія, яка нас об’єднує» Стартував Всеукраїнський конкурс наукових і науково-популярних робіт «Історія, яка нас об’єднує» Опубліковано: Середа, 18 квітня 2018 Студентів та аспірантів вищих навчальних закладів України ІІІ-ІV рівнів акредитації запрошують до участі у Всеукраїнському конкурсі наукових і науково-популярних робіт «Історія, яка нас об’єднує». Мета конкурсу – сприяння молодим історикам, які прагнуть вивчати актуальні та малодосліджені сторінки...

Переглядів: 97 Коментарів: 0

Конкурси, олімпіади
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook