Період публікації:

від

до

Категорія:

Дітей та молодь Львівщини запрошують до участі у конкурсі на найбільш оригінальне виконання гімну України

Опубліковано: П`ятниця, 15 травня 2015 

min
max

На виконання Указу Президента України «Про відзначення 200-річчя від дня народження Михайла Вербицького та 150-ї річниці першого публічного виконання національного гімну» громадська організація «Новий початок» розпочала впровадження національного проекту «Ми – українці!», в рамках якого було оголошено конкурс на найбільш оригінальне виконання гімну України під назвою «Ми – майбутнє».

Взяти участь в конкурсі мають можливість студенти, вихованці дитсадків, учні та шкільні колективи загальноосвітніх навчальних закладів України. Для того, щоб стати конкурсантом, учасники повинні будуть записати відеоролик, в якому виконують головну патріотичну пісню країни. Після цього відео будуть оприлюднені в мережі «Ми — українці!» (http://www.38.ua), де кожен може зареєструватись та віддати свій голос.

Можливість проголосувати за певний відеозапис доступна до 10 серпня 2015 року включно. Нагородження фіналістів попередньо заплановано на 24 серпня 2015 року.

Переможців конкурсу визначатиме незалежне експертне журі під час проведення урочистого концерту в національному форматі.

Призовий фонд конкурсу складає 400 000 грн. (200 000 грн. – для вихованців дитсадків та школярів і 200 000 грн. – для студентів) і передбачає 6 призових місць: 1 місце – 60 000 грн., 2 місце (2 конкурсанти) – по 40 000 грн., З місце (3 конкурсанти) – по 20 000 грн.

На думку організаторів, даний мистецький захід відповідає духу часу і стане важливим фактором у комплексі заходів ідейно-патріотичного виховання підростаючого покоління.

Детальніше ознайомитися з умовами конкурсу можна ТУТ.

Немає коментарів

Схожі статті:

Економічна глобалізація та шостий технологічний устрій: студентам вишів пропонують написати дослідницьку роботу та виграти до 13 тисяч гривень Економічна глобалізація та шостий технологічний устрій: студентам вишів пропонують написати дослідницьку роботу та виграти до 13 тисяч гривень Опубліковано: П`ятниця, 05 жовтня 2018 Триває Всеукраїнський конкурс студентських дослідницьких робіт на тему: «Перспективи України в умовах економічної глобалізації та переходу країни на шостий технологічний устрій». До участі у конкурсі запрошуються студенти університетів 2-5 курсів різних спеціальностей та форм навчання. У своїх...

Переглядів: 55 Коментарів: 0

Конкурси, олімпіади

Студентів-правників запрошують взяти участь у конкурсі робіт щодо подолання корупції Студентів-правників запрошують взяти участь у конкурсі робіт щодо подолання корупції Опубліковано: Четвер, 04 жовтня 2018 Генеральна прокуратура України та Міністерство освіти і науки України проводять ІІ Всеукраїнський конкурс наукових та творчих робіт з прокурорсько-слідчої діяльності на тему: «10 кроків прокурора до подолання корупції». Взяти участь у конкурсі можуть студенти вишів, які навчаються за спеціальністю...

Переглядів: 87 Коментарів: 0

Конкурси, олімпіади
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook