Період публікації:

від

до

Категорія:

Перемога сокальчан в обласному конкурсі екологічних проектів «Дотик природи -2015»

Опубліковано: Середа, 13 травня 2015 

min
max

7 травня  2015 року у КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» відбувся обласний  конкурс екологічних проектів  “Дотик природи – 2015”.

Мета заходу– активізація екологічного руху; виявлення, розвиток обдарованих школярів, які мають здібності до дослідницько-експериментальної діяльності в галузі природничих наук; надання старшокласникам допомоги у виборі професії; пошук нових форм, методів організації  еколого - просвітницької роботи з учнівською молоддю.

Конкурс проводився  за номінаціями: біологія, зоологія, екологія, валеологія, гідробіологія, лісівництво.

Тематика науково-дослідницьких проектів  була різноманітна: дослідження впливу магнітних полів та побутової хімії на навколишнє середовище і людину, біоіндикація, моніторинг чисельності популяцій рідкісних рослин та тварин  краю, вивчення джерел забруднення ґрунтів, повітря, водних об`єктів, альтернативні джерела енергії та їх використання тощо.

Конкурс проходив  у два тури: I тур - відбірковий (заочний); II тур - очний.

До участі в другому турі було запрошено п’ятеро учнів Сокальщини, які успішно презентували свої науково-дослідницькі роботи та вибороли високі призові місця. Переможцем конкурсу у номінації «екологія» став учень 10 класу Поторицької ЗШ І-ІІІ ст. Козира Роман (керівник Батіг О.І.), І місце у номінації «ботаніка» виборола учениця 11 класу  Великомостівського НВК «ЗШ І-ІІІ ст.-ліцей»  Ушак Ірина (кер.Малицька О.Я.). ІІ місце у конкурсі зайняли такі школярі: Чоп Ірина, учениця 11 класу Волицької ЗШ І-ІІІ ст. - номінація «екологія»(кер.Гладиш Н.Р.), Ігнатюк Марія, учениця 11 класу Белзької ЗШ І-ІІІ ст. -номінація «гідробіологія»(кер.Лемега І.П.), П`єх Христина, учениця 10 класу  Великомостівського НВК«ЗШ І-ІІІ ст.-ліцей»   (номінація «ботаніка»).

Переможці та призери конкурсу нагороджені дипломами департаменту освіти і  науки Львівської ОДА.

Вітаємо конкурсантів та їх наставників  з перемогою та бажаємо подальших успіхів у дослідницько-експериментальній роботі.

Немає коментарів

Схожі статті:

Стартував грантовий конкурс для студентів, молодих вчених та аспірантів, які досліджують екологічні проблеми України та світу Стартував грантовий конкурс для студентів, молодих вчених та аспірантів, які досліджують екологічні проблеми України та світу Опубліковано: Понеділок, 22 жовтня 2018 Студенти, молоді вчені та аспіранти, які досліджують питання збереження екології, можуть взяти участь у грантовому конкурсі та залучити ресурси для реалізації свого стартапу. Грантовий фонд пропозиції складає 70 тисяч гривень. Програма дозволить молодим дослідникам запропонувати своє бачення вирішення...

Переглядів: 67 Коментарів: 0

Конкурси, олімпіади

Школи Львівщини запрошують долучитися до конкурсу екологічно-дружніх вчинків «Кліматичні Краплі» Школи Львівщини запрошують долучитися до конкурсу екологічно-дружніх вчинків «Кліматичні Краплі» Опубліковано: Вівторок, 17 квітня 2018 ТОВ «КТ-Енергія» проводить конкурс екологічно-дружніх вчинків серед шкіл, учнів та учителів із використанням мобільного додатку «Кліматичні Краплі». Для участі у конкурсі школам потрібно зареєструвалися до 30 квітня включно за посиланням. Умови конкурсу та визначення переможців: Школи змагатимуться...

Переглядів: 272 Коментарів: 0

Конкурси, олімпіади
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook