Період публікації:

від

до

Категорія:

Перемога сокальчан в обласному конкурсі екологічних проектів «Дотик природи -2015»

Опубліковано: Середа, 13 травня 2015 

min
max

7 травня  2015 року у КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» відбувся обласний  конкурс екологічних проектів  “Дотик природи – 2015”.

Мета заходу– активізація екологічного руху; виявлення, розвиток обдарованих школярів, які мають здібності до дослідницько-експериментальної діяльності в галузі природничих наук; надання старшокласникам допомоги у виборі професії; пошук нових форм, методів організації  еколого - просвітницької роботи з учнівською молоддю.

Конкурс проводився  за номінаціями: біологія, зоологія, екологія, валеологія, гідробіологія, лісівництво.

Тематика науково-дослідницьких проектів  була різноманітна: дослідження впливу магнітних полів та побутової хімії на навколишнє середовище і людину, біоіндикація, моніторинг чисельності популяцій рідкісних рослин та тварин  краю, вивчення джерел забруднення ґрунтів, повітря, водних об`єктів, альтернативні джерела енергії та їх використання тощо.

Конкурс проходив  у два тури: I тур - відбірковий (заочний); II тур - очний.

До участі в другому турі було запрошено п’ятеро учнів Сокальщини, які успішно презентували свої науково-дослідницькі роботи та вибороли високі призові місця. Переможцем конкурсу у номінації «екологія» став учень 10 класу Поторицької ЗШ І-ІІІ ст. Козира Роман (керівник Батіг О.І.), І місце у номінації «ботаніка» виборола учениця 11 класу  Великомостівського НВК «ЗШ І-ІІІ ст.-ліцей»  Ушак Ірина (кер.Малицька О.Я.). ІІ місце у конкурсі зайняли такі школярі: Чоп Ірина, учениця 11 класу Волицької ЗШ І-ІІІ ст. - номінація «екологія»(кер.Гладиш Н.Р.), Ігнатюк Марія, учениця 11 класу Белзької ЗШ І-ІІІ ст. -номінація «гідробіологія»(кер.Лемега І.П.), П`єх Христина, учениця 10 класу  Великомостівського НВК«ЗШ І-ІІІ ст.-ліцей»   (номінація «ботаніка»).

Переможці та призери конкурсу нагороджені дипломами департаменту освіти і  науки Львівської ОДА.

Вітаємо конкурсантів та їх наставників  з перемогою та бажаємо подальших успіхів у дослідницько-експериментальній роботі.

Немає коментарів

Схожі статті:

Школи Львівщини запрошують долучитися до конкурсу екологічно-дружніх вчинків «Кліматичні Краплі» Школи Львівщини запрошують долучитися до конкурсу екологічно-дружніх вчинків «Кліматичні Краплі» Опубліковано: Вівторок, 17 квітня 2018 ТОВ «КТ-Енергія» проводить конкурс екологічно-дружніх вчинків серед шкіл, учнів та учителів із використанням мобільного додатку «Кліматичні Краплі». Для участі у конкурсі школам потрібно зареєструвалися до 30 квітня включно за посиланням. Умови конкурсу та визначення переможців: Школи змагатимуться...

Переглядів: 141 Коментарів: 0

Конкурси, олімпіади

На Львівщині нагородили переможців екологічних конкурсів (фото) На Львівщині нагородили переможців екологічних конкурсів (фото) Опубліковано: П`ятниця, 15 грудня 2017 14 грудня у межах зльоту учнівських лісництв відбулось нагородження переможців двох екологічних конкурсів: «Збережемо ліси для нащадків» та «Життя без сміття – 2017». Переможці та учасники конкурсів отримали мірні вилки, мультимедійний проектор, ноутбук, цінні подарунки, матеріали для покращення матеріально-технічної...

Переглядів: 444 Коментарів: 0

Конкурси, олімпіади
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook