Період публікації:

від

до

Категорія:

Вчителька із Львівщини стала фіналісткою конкурсу «Учитель року – 2015»

Опубліковано: Середа, 06 травня 2015 

min
max

Вчитель Сокальської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 Нестерук Наталія Романівна братиме участь у фінальному етапі третього (заключного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2015». Вона представлятиме Львівщину у номінації «Правознавство».

Зазначимо, що нещодавно завершився відбірковий (заочний) етап третього (заключного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2015» у номінаціях «Українська мова та література», «Хімія», «Образотворче мистецтво» і «Правознавство».

На цьому етапі члени фахових журі протягом березня знайомились та оцінювали блоги, створені учасниками конкурсу, а також майстер-класи, які проводилися з учасниками другого туру конкурсу.

20 березня 2015 року на базі обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти відбулось конкурсне випробування «Тестування з фахової майстерності», яке проходило в системі обробки тестів «Знайка».

За загальною сумою балів усіх конкурсних випробувань члени фахового журі визначили 12 учасників у кожній номінації, які братимуть участь у фінальному етапі третього (заключного) туру Конкурсу.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Про ІІ етап обласного конкурсу «Учитель року – 2018" у номінації "Фізична культура" Про ІІ етап обласного конкурсу «Учитель року – 2018" у номінації "Фізична культура" Опубліковано: Четвер, 15 лютого 2018 06.02. 2018 р. на базі Пустомитівської СЗШ № 2 (директор Мадай І.Б) відбувся ІІ етап обласного конкурсу «Учитель року – 2018 у номінації: фізична культура». Програма ІІ етапу складалася із двох конкурсних випробувань: навчального проекту та методичного практикуму. Учасники мали можливість під час...

Переглядів: 287 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

31 січня 2018 року завершився другий тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» у номінації «Німецька мова» 31 січня 2018 року завершився другий тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» у номінації «Німецька мова» Опубліковано: Четвер, 15 лютого 2018   У конкурсі взяли участь 14 молодих талановитих учителів німецької мови шкіл міст та районів Львівщини. Учителі міста Львова, на жаль, не були представлені на конкурсі. За умовами конкурсу педагоги виконували складні випробування: розв'зували тестові завдання з фахової майстерності, організовували...

Переглядів: 273 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook