Період публікації:

від

до

Категорія:

Львівська політехніка та Львівський інститут менеджменту підписали договір про співробітництво (фото)

Опубліковано: Четвер, 30 квітня 2015 

min
max

Днями ректор Національного університету «Львівська політехніка», голова Ради ректорів Львівщини, професор Юрій Бобало та ректор Вищого навчального закладу «ПрАТ «Львівський інститут менеджменту», професор Мирон Янків підписали договір про співробітництво.

Це, як вважають очільники обох ВНЗ, відкриває новий етап у підвищенні якості надання освітніх послуг та ефективності наукових досліджень, зростанні конкурентоздатності випускників обох вишів, збагаченні індивідуального досвіду студентів щодо нових моделей створення та поширення знань.

Йдеться також про залучення в навчально-освітній процес світового інтелектуального потенціалу, встановлення між вишами різноманітних внутрішніх та зовнішніх інтеграційних зв'язків, підвищення теоретичної і практичної підготовки студентів, проведення спільних досліджень з використанням сучасного обладнання і технологій тощо.

Як наголосив ректор Львівської політехніки, професор Юрій Бобало, ця угода має новаторський характер і свідчить про те, що різні за профілем, величиною і формою власності вищі навчальні заклади шукають і знаходять спільні точки дотику в намаганні забезпечити високий рівень своєї навчально-наукової діяльності, в реалізації положень нового закону України «Про вищу освіту».

Своєю чергою ректор Львівського інституту менеджменту, професор Мирон Янків підкреслив, що підписаний документ має стратегічне значення для обох ВНЗ. Він охоплює значний спектр співробітництва у найрізноманітніших сферах.

Очільники обох ВНЗ домовилися про формування спільної програми підготовки бакалаврів та їх взаємообміну, розробку і впровадження консолідованих заходів з бізнес-освіти і підтримки бізнес-середовища (проведення на постійній основі різноманітних тренінгів, бізнес-модулів, семінарів, конференцій тощо).

Професор Мирон Янків нині є віце-президентом Українського національного комітету Міжнародної Торгової Палати (ІСС). Дана міжнародна організація має своє представництво у понад 100 країнах світу. Це дозволить значно інтенсифікувати процеси інтеграції і Львівської політехніки, і Львівського інституту менеджменту в європейський та світовий науково-освітній простір.

 

За матеріалами прес-служби Національного університету «Львівська політехніка»

Немає коментарів

Схожі статті:

Львівська політехніка налагоджує співпрацю із вітчизняними внутрішньо переміщеними навчальними закладами Львівська політехніка налагоджує співпрацю із вітчизняними внутрішньо переміщеними навчальними закладами Опубліковано: Середа, 19 вересня 2018 Нещодавно до Національного університету «Львівська політехніка» завітала делегація Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля. Як відомо, через захоплення частини території Луганської області російськими агресорами цей заклад вищої освіти змушений залишити своє постійне місце...

Переглядів: 48 Коментарів: 0

Вища освіта

Випускники Львівської політехніки мають шанс отримати роботу в легендарному конструкторському бюро космічної техніки «Південне» (фото) Випускники Львівської політехніки мають шанс отримати роботу в легендарному конструкторському бюро космічної техніки «Південне» (фото) Опубліковано: П`ятниця, 16 лютого 2018 Нещодавні перемовини між представниками ДП «Конструкторське бюро «Південне» імені М.К. Янгеля» та керівництвом Національного університету «Львівська політехніка» про взаємовигідне науково-технічне та науково-освітнє співробітництво завершились підписанням відповідної двосторонньої угоди. З цією метою...

Переглядів: 137 Коментарів: 0

Вища освіта
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Актуально
Спеціальні новини

  

Ми у Facebook
Ми у Facebook