Період публікації:

від

до

Категорія:

Про інклюзію в позашкільному закладі – за «круглим столом»

Опубліковано: П`ятниця, 24 січня 2020 

min
max

13 січня у Палаці дитячої та юнацької творчості Дрогобича відбувся «круглий стіл» на тему «Інклюзія в позашкільному закладі. Особливості проведення занять з вихованцями з особливими потребами».

У ролі доповідача виступила директор Дрогобицького інклюзивно-ресурсного центру для дітей з особливими освітніми потребами Ірина Шустова.

Ірина Вікторівна коротко розповіла про діяльність Центру, який діє у приміщенні ЗОШ №5. Там супровід дітей із особливими освітніми потребами здійснюють вчитель-логопед, вчитель-дефектолог, практичні психологи та вчитель-реабілітолог. Основна мета роботи ІРЦ полягає у наданні фахової допомоги дитині і батькам в адаптації до навчального процесу, налагодженні комунікації з оточуючими людьми, здійсненні психолого-педагогічного супроводу під час здобуття освіти.

Згодом мова йшла про методику роботи педагогів із дітьми з особливими потребами, їхню адаптацію у колективах, способи утримання уваги, взаємодію з батьками тощо. Відтак відбувся обмін думками, керівники гуртків почули відповіді на запитання, які їх цікавлять.

Підсумували роботу «круглого столу» та подякували доповідачці за цікаву й корисну бесіду директор ПДЮТ Богдан Пристай та організатор заходу, методист Наталія Пилипів.

 

Немає коментарів

Схожі статті:

Міський семінар педагогів-організаторів Міський семінар педагогів-організаторів Опубліковано: Четвер, 20 лютого 2020 12 лютого в районному Будинку культури відбувся семінар міського методичного об’єднання педагогів-організаторів Дрогобича та Стебника, який провела Станович Н.М. Програма була цікавою, пізнавальною та насиченою. Вступне слово мала методист міського методичного кабінету Ольга Яремко, яка наголосила, що...

Переглядів: 18 Коментарів: 0

Відділи освіти

(Не)конференція EdCamp: На один день Дрогобич став центром паломництва для освітян з 20 регіонів України (Не)конференція EdCamp: На один день Дрогобич став центром паломництва для освітян з 20 регіонів України Опубліковано: Четвер, 20 лютого 2020 У суботу, 15 лютого, у Дрогобичі відбувся масштабний освітянський захід «мініEdCamp» — (не)конференція для учителів, що хочуть змінити освіту. Понад 150 вчителів з 20 регіонів України, більше 40 експертів, понад 60 волонтерів, освітній омбудсмен — саме таку освітню інтелігенцію зібрав у своїх стінах...

Переглядів: 12 Коментарів: 0

Відділи освіти
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини
Ми у Facebook
Ми у Facebook