Період публікації:

від

до

Категорія:

13 січня у Львівському училищі фізичної культури піднімуть олімпійський прапор

Опубліковано: П`ятниця, 10 січня 2020 

min
max

Національний олімпійський комітет України започаткував у 2008 році гарну традицію – підняття олімпійського прапора з нагоди олімпійських змагань.

Відтак з нагоди проведення ІІІ зимових Юнацьких Олімпійських ігор (м. Лозанна, Швейцарія, 9-22 січня 2020 року) у Львівському училищі фізичної культури спільно з відділенням НОК України у Львівській області 13 січня 2020 року відбудеться церемонія підняття разом з Державним прапором олімпійського прапора НОК України. початок заходу – о 8год. ранку.

Захід відбудеться під час урочистої лінійки учнів та студентів училища, яке делегувало на ці змагання відразу п’ятеро своїх вихованців.

У швейцарських містах Лозанні та Санкт-Моріці від Львівщини змагатимуться 11-класниця ЛУФК гірськолижниця Катерина Шепіленко та четверо санкарів: дівоча «двійка» у складі десятикласниці училища Олександри Мох та львів’янки Надії Антонюк; юнацький двомісний екіпаж Вадим Микиєвич і Богдан Бабура, а також в одномісних санях виступить цьогорічний випускник Роман Пилипів.

 

Довідково:

III Юнацькі Олімпійські ігри триватимуть з 9 до 22 січня 2020 року в містах Лозанні та Санкт-Моріці. Церемонія відкриття ігор відбулася 9 січня. Упродовж 13 днів буде проведено 81 змагання на 8 різних аренах, участь в яких візьмуть 1 872 спортсмени з урахуванням гендерної рівності віком від 15 до 18 років.

Особливістю Юнацьких Олімпіад є поєднання спортивних подій та розмаїтої культурно-освітньої програми для учасників, зустрічей з відомими особистостями, знайомство з унікальною національною культурою та традиціями. Під час ЮОІ-2020 в Лозанні відбудеться понад 150 таких заходів.

Пісенним символом Ігор і виразом цінностей Лозанни-2020 стала музична композиція під назвою «Start Now». «Start Now» гармонійно поєднує альпійські горни та сучасну музику. Пісню виконують на чотирьох швейцарських національних мовах племінниця знаменитого швейцарського лижника Пірміна Цурбріггена Ромейн Мюллер та Давид де Віта, Джоан Гайар і репер Роман Іво Орлик, він же «Джиганте». Текст було перекладено англійською. «Почни зараз» - це також гасло «Лозанни-2020». Послання спрямоване на те, щоб надихнути підростаюче покоління втілювати свої мрії, своєрідний стимул для молоді почати вже сьогодні знайти свій шлях та слідувати йому. За словами організаторів твір став сучасною інтерпретацію олімпійських цінностей - досконалості, дружби, поваги, місією яких є розширення можливостей молоді.

Талісманом ЮОІ-2020 став Йодлі – привітна тваринка, ім’я якої походить від назви традиційного співу йодлінгу. Його можна почути на теренах Швейцарії та Франції – саме там, де проходитимуть олімпійські змагання.

Міжнародний Олімпійський Комітет започаткував проведення Юнацьких Олімпійських ігор у 2008 році. Їх головне завдання – через проведення спортивних змагань розширити культурну та освітню складову в кар'єрі молодого покоління спортсменів.

З метою об'єднання різних націй, зближення культур та традицій окрім розіграшу нагород в індивідуальних дисциплінах, впроваджені змагання змішаних команд, які в боротьбі за медалі збирають в одній команді спортсменів з різних країн. У загальній кількості дисциплін на юнацьких іграх мікст-змагання займають 25-30%.

Окрім цього юні учасники Ігор у цікавій формі отримують корисну інформацію про олімпійські цінності, важливість активного відпочинку та здорового способу життя, питання боротьби з допінгом тощо.

Літні Юнацькі Олімпійські ігри відбувалися в Сінгапурі (2010 рік), китайському Нанкіні (2014), аргентинському Буенос-Айресі (2018), зимові - в австрійському Інсбруку (2012) та в норвезькому Ліллехаммері (2016).

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Іван Полюй – взірець української національної еліти Іван Полюй – взірець української національної еліти Опубліковано: П`ятниця, 21 лютого 2020      На виконання плану методичної декади «Реалізація сучасних освітніх технологій у роботі по розвитку творчих здібностей учнів» (координатор Ірина Задорожна) старшокласники Львівського училища фізичної культури, учасники проєкту «Кидаймо мишку! Читаймо книжку!» зустрілися з кандидатом фізико-математичних...

Переглядів: 174 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Євген Наумчик: «Збірні України будуть формуватися з учнів училищ фізичної культури» Євген Наумчик: «Збірні України будуть формуватися з учнів училищ фізичної культури» Опубліковано: П`ятниця, 21 лютого 2020 Місто Лева завжди славилося висококласними гравцями у водне поло. Чимало вихідців саме зі Львова творили історію цього виду спорту не тільки для нашого міста чи головної команди «Динамо», а для держави та її національної збірної. Що цікаво, чимало з цих гравців є вихідцями саме з Львівського училища...

Переглядів: 119 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини
Ми у Facebook
Ми у Facebook