Період публікації:

від

до

Категорія:

Семінар-практикум для вихователів старших груп ЗДО та НВК Золочівського району

Опубліковано: Четвер, 26 грудня 2019 

min
max

20 грудня 2019 року  у  ДНЗ № 7 «Веселка» відбувся районний  семінар – практикум «Розвиток зв’язного мовлення дітей дошкільного віку методом наочного моделювання. Робота вихователів з батьками вихованців».

Семінар відкрила завідувач ЗДО Н. М. Грицина з привітальним словом. Методист районного відділу освіти О Г. Мартинишин  ознайомила з новими нормативними документами по дошкільній освіті та з нетрадиційними формами роботи з батьками в ЗДО.

Вихователь – методист Лабаз Г В.  розповіла про історію виникнення мнемотехніки та дослідженнями педагогів минулого і сучасності.  

Вихователь  Невідома О. Д. презентувала досвід роботи «Розвиток зв’язного мовлення дітей дошкільного віку методом наочного моделювання» з елементами майстер – класу по складанню схем – моделей, створенню мнемоквадратів, мнемодоріжок, мнемотаблиць.

У залі панувала атмосфера працьовитості, доброзичливості, задоволення і творчості. Вихователі отримали святкові сувеніри  - ангелятка, виготовлені вихованцями закладу дошкільної освіти. Їм побажаннями здоров’я, любові, добра, миру в родинах і в Україні. 

 

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Герої ніколи не вмирають, герої в нашій пам’яті… Герої ніколи не вмирають, герої в нашій пам’яті… Опубліковано: Четвер, 20 лютого 2020 У дні пам'яті Героїв Небесної Сотні з глибоким сумом і  великою вдячністю згадуємо героїв, які на Майдані віддали своє життя за нас. У Жуличівській ЗОШ І-ІІ ст. учні 7 і 9 класів  взяли участь у тематичному заході «Пам’яті Небесної Сотні…» про трагічні події – розстріл мирних протестувальників Євромайдану. Мета...

Переглядів: 26 Коментарів: 0

Відділи освіти

Конкурс з англійської мови у Підгайчиківській ЗОШ І-ІІ ступенів на тему: “ THE  GERUND” Конкурс з англійської мови у Підгайчиківській ЗОШ І-ІІ ступенів на тему: “ THE GERUND” Опубліковано: Четвер, 20 лютого 2020 18 лютого 2020 року у Підгайчиківській ЗОШ І-ІІ ст. відбувся конкурс з англійської мови на тему: “ THE  GERUND” . В цьому конкурсі змагалися дві команди: «Green day» - команда учнів 9 класу  і «Sunflower» - команда учнів 5 класу. Вчителька використовувала різні методи та форми роботи, а саме: навчаючи-вчуся,...

Переглядів: 24 Коментарів: 0

Відділи освіти
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини
Ми у Facebook
Ми у Facebook