Період публікації:

від

до

Категорія:

Семінар - практикум вчителів суспільно - гуманітарного циклу Рудківської ОТГ

Опубліковано: Середа, 27 листопада 2019 

min
max

26 листопада в ОЗ 'Рудківська СЗШ І-ІІІ ступенів імені Володимира Жеребного" відбувся неординарний навчальний день для учнів та педагогів Креативна методична ідея проведення інтегрованих днів вже стала традицією у школі.  Історичні постоли одягли не тільки педагоги та учні школи, а й педагоги суспільно-гуманітарного циклу Рудківської ОТГ .Інтегрована мандрівка розпочалась з посиденьок у віртуальній печері, де учні відчули атмосферу та стиль життя первісної людини. Вони розпізнавали знаряддя праці та демонстрували вміння добування вогню. Сучасні методики пізнання стародавнього світу запропонувала вчитель історії Димій І. С.
Стрічкою часу учні 7-а потрапили у англомовну анатомічну лабораторію, де асистенти- анатоми допомогли скласти скелети людини розумної та неандертальця,з'ясувати особливості будови та надати обгрунтування. Куратором англомовної лабораторії виступила вчитель англійської мови Білинська -Слотило О. В. Після завершення експерименту на учнів чекав інтелектуальний відпочинок у Біблійному саду. Вчитель біології Кондрашова Н. І. провела цікавий екскурс сторінками Біблії та ознайомила учнів з рослинами ,важливість яких описана на сторінках Святого Письма.
Трипільські розписи кераміки, особливості символів та традицій учні демонстрували під час майстер-класу, який підготувала вчитель образотворчого мистецтва Білик Л. М. Цікавою виявилась робота на платформі Британського музею, де учениця Горбачик Оксана зуміла побудувати свій власний амфітеатр ,використавши мережеві інструменти. У епоху Київської Русі нас запросили вчитель історії Музика Н. І. та вчитель української мови та літератури Турчин Л. П. Сам Нестор Літописець завітав на історично-літературну дискусію. Методика використання інтернет-мереж, гронування та складання інтелектуальних карт, запровадження мережевої сторінки для реалізації випереджувального навчання, -все це стало ефективним інструментарієм розкриття теми.
Символом епохи середньовіччя стало євшан-зілля, Галицько-Волинський літопис, постать мудрого державника та будівничого Данила Галицького. 3D -моделювання середньовічних міст,змодельована корона Данила Галицького,подорож до Галича та хімічна лабораторія з дослідженням хімічних та фізичних властивостей солі,-все це підготували педагоги Горбачик Г. К., Качинський В. В., Мандрик Г. Л.
Вчитель української мови та літератури Лазоряк Г. Я. разом з учнями дослідила символічне значення легенди 'Євшан-зілля"крізь призму століть учні довели актуальність твору. Кульмінацією мандрівки було послання нащадкам ХХІ століття.
Ось такий інтегрований день під назвою "Історичні постоли "був проведений згідно плану роботи методичної ради відділу освіти ,молоді та спорту Рудківської міської ради.
Дякую усім колегам за плідну співпрацю.Натхнення всім! Найкращі ідеї ще попереду!
До нових зустрічей!
 
 
 

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Відбудеться ІІ Міжнародний семінар з відвідуванням Словаччини, Чехії, Австрії й Угорщини Відбудеться ІІ Міжнародний семінар з відвідуванням Словаччини, Чехії, Австрії й Угорщини Опубліковано: Середа, 19 лютого 2020 Впродовж 1-5 квітня 2020 року відбудеться ІІ Міжнародний семінар «Європейський досвід у реалізації політики сфер культури, освіти, охорони здоров’я, соціальної політики: сучасний стан і перспективи розвитку» з відвідуванням Словаччини, Чехії, Австрії й Угорщини. Захід проводиться відповідно до Плану...

Переглядів: 226 Коментарів: 0

Проекти, програми, акції

На Львівщині відбувся обласний семінар з питань діяльності логопедичної служби На Львівщині відбувся обласний семінар з питань діяльності логопедичної служби Опубліковано: П`ятниця, 15 листопада 2019 З нагоди святкування Міжнародного дня логопеда у четвер, 14 листопада, на базі Сокальського інклюзивно-ресурсного центру відбувся Міжвідомчий обласний семінар з питань діяльності логопедичної служби на тему: «Сучасні форми і методи роботи вчителів-логопедів, спеціалістів міжвідомчих установ з подолання...

Переглядів: 820 Коментарів: 0

Соціальний захист дітей
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини
Ми у Facebook
Ми у Facebook