Період публікації:

від

до

Категорія:

КОЛЬОРОВИЙ ТИЖДЕНЬ У НОВОРОЗДІЛЬСЬКІЙ ЗШ №3

Опубліковано: Четвер, 21 листопада 2019 

min
max

З 21 по 25 жовтня у Новороздільській ЗШ №3 було проведено «Кольоровий тиждень». Адже осінь – не привід сумувати, оскільки це найяскравіша і барвиста пора року. Тому понеділок у нас - зелений. Зелений колір є символ пробудження природи, вічної молодості. Зелена гама завжди несе невичерпні надії на злагоду, мир і спокій.

Вівторок - день Червоного кольору.

Найбільш уживаним в традиційній культурі українців є червоний колір.

В народній уяві він виступає як символ краси, здоров’я, радості, добробуту, любові.

Середа - день БІЛОГО кольору. Білий — це найсвітліший з кольорів, символ чистоти і невинності, злагоди і миру.  Він приносить спокій і гарне самопочуття, пом'якшує емоції, служить хорошими ліками від стресу, дає відчуття радості та свободи.

Завершився КОЛЬОРОВИЙ ТИЖДЕНЬ барвами яскравого сонця та блакитного неба. Сьогодні у нас СИНЬО-ЖОВТИЙ день. Це колір Державного Прапора України.

Синій колір символізує вірність, людську праведність, довір'я та безкінечність. Жовтий – символ тепла, радощів і поваги. Це – колір золота і стиглого колоса, через які він уособлює сонячне світло.

Немає коментарів

Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook