Період публікації:

від

до

Категорія:

МІСЬКИЙ СЕМІНАР УЧИТЕЛІВ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ У НОВОРОЗДІЛЬСЬКІЙ ЗШ №3

Опубліковано: Четвер, 21 листопада 2019 

min
max

Міський семінар учителів української мови та літаратури і учителів християнської етики

Народе мій, замучений, розбитий,

Мов паралітик той на роздорожжу,

Людським презирством, ніби струпом, вкритий!

Твоїм будущим душу я тривожу…

Іван Франко

16 жовтня 2019 р. на базі Новороздільської ЗШ№3 відбувся бінарний семінар учителів української мови та літератури й учителів християнської етики з теми : « В єдності сила народу, Боже, нам єдність подай».

Програма семінару була дуже насиченою. Спочатку запрошені учасники семінару переглянули відео-презентацію «Іван Франко «Захар Беркут». Образ громадського життя Карпатської Русі в CIIIст.», створену вчителями - словесниками та учнями школи. Свою сценічну майстерність продемонстрували учні школи такі, як : Рудько Анатолій , Жук Данило , Ониськів Софія. Глядачів вразила виконавська майстерність , художньо – естетичний рівень виступу юних акторів.

Варто відзначити цікаву та захопливу промову отця Івана , який наголосив на актуальності теми. Слухачів вразила щирість , влучність та безпосередність його слів. На завершення всі учасники семінару заспівали гімн « Боже великий , єдиний».

Незабутні враження залишились у всіх після поїздки до Львова , де відбувся перегляд прем’єри кінофільму « Захар Беркут» .

Немає коментарів

Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook