Період публікації:

від

до

Категорія:

Правнича зустріч

Опубліковано: Четвер, 21 листопада 2019 

min
max

Правова культура особистості передбачає, насамперед, усвідомлення своїх прав, обов’язків та відповідальності за свої дії.

З такою метою  20 листопада 2019 року у Чернилявській ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Теодора Перуна Яворівського району відбулась зустріч учнів 8-11 класів із студентами Правничого коледжу Львівського національного університету ім. Івана Франка. Студенти Ольга Яремчук, Андрій Мельник, Марія Трач, Юлія Пиняга під керівничтвом викладача коледжу з Кримінального права Віталія Домашовця  правели цікаву і пізнавальну лекцію на тему «Запобігання злочинності серед неповнолітніх».

Майбутні правники проінформували школярів про те, з якого віку настає  адміністративна та кримінальна відповідальність,  як не бути втягнутим в злочинну діяльність. Також у ході зустрічі було обговорено правила дотримання дисципліни у школі, обґрунтовано формування правових знань і навичок; роз’яснено дітям знання законів, не тільки права школярів, а й їх обов’язки, виконання законів та наслідки щодо порушення закону, поваги до прав та свобод людини як громадянина. Особливу увагу приділили темі булінгу в сучасному суспільстві. Приємним було те, що зустріч пройшла у формі діалогів, учні отримали безліч корисної інформації та погодились з тим, що необхідно ретельно подумати про свої дії та вчинки, оскільки від цього залежить їхнє майбутнє.

Адміністрація закладу має надію, що отриманні знання стануть їм у пригоді та висловлює щиру подяку предстаникам Правничого коледжу за надану правову допомогу.

Немає коментарів

Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook