Період публікації:

від

до

Категорія:

Тиждень безпеки дорожнього руху

Опубліковано: Четвер, 21 листопада 2019 

min
max

З метою підвищення безпеки учнів на дорогах, адаптації підлітків до транспортного середовища та вивчення правил дорожнього руху як складової частини виховання загальної культури підлітків, у Прилбицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Митрополита Андрея Шептицького Яворівського району з 11.11.2019 по 15.11.2019 року було проведено Тиждень безпеки дорожнього руху.

13 листопада під керівництвом вчителя основ здоров'я Волошин Г.Р. було проведено квест між учнями 7 - х класів на тему: "Увага: дорога. Вивчи, пам'ятай та дотримуйся". Учні були поділені на дві групи: "Пішоходи" та "Водії". Під час гри було кілька станцій: "Дорожні знаки", "Дорожній кросворд", "Загадкова" та "Юний інспектор", де учні виконували різного виду завдання. Також була проведена вікторина ("Чи ти знаєш правила дорожнього руху") на швидкість відповідати на питання.

Класні керівники 1 - 11 класів зі своїми вихованцями 15 листопада провели єдиний урок "Безпечна країна". Різноманітні форми проведення заняття дозволили дітям проявити свою активність, творчість. Це послужило основою для подальшої мотивації підлітків досконалого та детального вивчення правил безпечної поведінки на дорозі.

Немає коментарів

Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook