Період публікації:

від

до

Категорія:

Знання збережуть життя

Опубліковано: Четвер, 21 листопада 2019 

min
max

Треба завжди пам’ятати, що дитина – найцінніший, найдорожчий скарб, сенс життя. Тому у Бердихівському НВК Яворівського району проходив Тиждень безпеки дорожнього руху з 11 по 15 листопада 2019 року з метою збереження здоров’я та захист життя дітей. На навчальний  заклад покладається відповідальність за формування у школярів навичок безпечної поведінки на дорозі. Краще за все ці навички сформувати в ході нестандартних заходів, тому педагоги школи проводили різноманітні заняття: показ мультфільмів «Азбука безпеки на дорозі» (Крилик Є.В.), творча картинна галерея «Безпечний рух – твій вірний друг» (Крилик Є.В.), конкурс на кращого знавця дорожнього руху «Розумні пішоходи» (Савич З.Р.), рухливі ігри з правил дорожнього руху «Дорожня абетка», а також години класних керівників для 1-11 класів «Безпечна країна» у формах сюжетно-рольової гри, вікторини, бесіди, круглого стола, гри, занять з елементами тренінгу.

Головна мета заходів: формувати у свідомості дітей відчуття особистої  безпеки, навичок розуміння та оцінки небезпеки; безпечної поведінки на дорозі. Робота, проведена в закладі, налаштувала учнів, педагогів і батьків на продуктивну діяльність під час всього тематичного тижня.   Проведення таких заходів має великий виховний та розвивальний ефект і водночас дарує дітям задоволення від особистого зростання.

Немає коментарів

Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook