Період публікації:

від

до

Категорія:

Яна Чучмарьова і Гліб Кігітов – переможці серед стрілецьких олімпійських надій

Опубліковано: Понеділок, 18 листопада 2019 

min
max

У м.Нітрі (Словаччина) 9-10 листопада 2019р. відбулися традиційні міжнародні змагання олімпійських надій зі стрільби з пневматичної зброї за участю молодих стрільців з 6 країн Східної та Центральної Європи, в тому числі України.

У перший день змагань учасники виборювали призи президента Федерації стрільби Словаччини у вікових категоріях юніорів (вік до 20 років) та кадетів (до 18 років).

У стрільбі з пневматичного пістолета переможницею змагань серед дівчат-юніорок стала учениця 9 класу Львівського училища фізичної культури Яна Чумарьова. У фіналі Яна перемогла свою співвітчизницю з Києва Дарію Семенко 236,5 на 234,9.

Об’єднавшись у команду разом з Віленою Бевз з Дніпра, Яна і Дарія перемогли і у командній першості.

Серед юніорів рівних не було другокурснику училища Глібу Кігітову. У фінальній дуелі Гліб переміг херсонця Ігоря Соловея 238,5:236,1. У командній стрільбі українці також поза конкуренцією.

Серед кадеток бронзовою призеркою турніру стала Соломія Возняк (вип. 2018р.). Анастасія Колодяжна (вип. 2017р.) посіла 7 місце. У командній першості дівчата – срібні призерки.

Переможцем змагань у командній першості серед кадетів у складі збірної України-ІІ став учень 10 класу Тимофій Куріпко. Одинадцятикласник Роман Плескун, який виступав за збірну-І, на ІІ місці. У особистій першості Плескун сімнадцятий, Куріпко – на дев’ятнадцятому місці.

Цьогорічна випускниця Софія Пакліковська посіла 5 місце особисто і перше у команді у стрільбі з гвинтівки серед юніорок. Студент ІІІ курсу Святослав Гудзий на сьомому і четвертому місцях відповідно.

Другого дня турніру юніори і кадети змагались разом за нагороди меморіалу Йозефа Ковача. Гліб Кігітов став срібним призером серед пістолетників, Святослав Гудзий четвертий у компанії гвинтівочників, Яна Чучмарьова і Софія Пакліковська – на дев’ятому місці.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Коростильова і Царьков – призери міжнародних змагань «RIAC-2019» у Люксембурзі Коростильова і Царьков – призери міжнародних змагань «RIAC-2019» у Люксембурзі Опубліковано: Вівторок, 17 грудня 2019 У м.Штрассен (Люксембург) 12-14 грудня відбулися традиційні міжнародні змагання «RIAC-2019» зі стрільби з пневматичної зброї. Програма змагань складалася з трьох стартів: першого дня учасники розіграли призи RIAC (RIAC – торгова мережа) в особистій першості в категоріях дорослих і юніорів, другого...

Переглядів: 373 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Гліб Кігітов і Святослав Гудзий – переможці міжнародних змагань «Кубок Поділля» зі стрільби Гліб Кігітов і Святослав Гудзий – переможці міжнародних змагань «Кубок Поділля» зі стрільби Опубліковано: Понеділок, 04 листопада 2019 У м.Вінниці 22-27 жовтня 2019р. відбулися традиційні міжнародні змагання «Кубок Поділля» зі стрільби з пневматичної зброї. У стрільбі з пістолета на 10м переможцем змагань став студент ІІ курсу Львівського училища фізичної культури Гліб Кігітов (на фото). У фіналі Гліб переміг господаря змагань Павла...

Переглядів: 524 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook