Період публікації:

від

до

Категорія:

Гліб Кігітов і Святослав Гудзий – переможці міжнародних змагань «Кубок Поділля» зі стрільби

Опубліковано: Понеділок, 04 листопада 2019 

min
max

У м.Вінниці 22-27 жовтня 2019р. відбулися традиційні міжнародні змагання «Кубок Поділля» зі стрільби з пневматичної зброї.

У стрільбі з пістолета на 10м переможцем змагань став студент ІІ курсу Львівського училища фізичної культури Гліб Кігітов (на фото). У фіналі Гліб переміг господаря змагань Павла Крепостняка 240,5:239,2.

Серед жінок перемогу здобула киянка Дарія Семененко. Юлія Коростильова (вип. 2004р.) посіла ІІ місце, Христина Бурак (вип. 2013р.) – третє, Лілія Нестеренко (вип. 2016р.) – четверте.

Студент ІІІ курсу училища Святослав Гудзий переміг серед гвинтівочників. У фінальній дуелі Святослав обійшов одесця Кирила Козюка 245,4 на 242,8. Олександр Галкін (вип. 2009р.) показав четвертий результат, Олег Замико (вип. 2019р.) на шостому місці.

Серед стрільців по рухомій мішені рівних не було Ігору Кізимі (вип. 2017р.). Ігор переміг як у стрільбі по мішені, що рухається із змінною швидкістю (вправа ГП-11а), так і по мішені, що рухається спочатку повільно, а в другій частині вправи швидко (ГП-12). Студент ІІ курсу Денис Баблюк двічі піднімався на третю сходинку нагородного подіуму. Цьогорічна випускниця Крістіна Гілевич посіла ІІІ місце у вправі ГП-11а і п’яте – в ГП-12.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Коростильова і Царьков – призери міжнародних змагань «RIAC-2019» у Люксембурзі Коростильова і Царьков – призери міжнародних змагань «RIAC-2019» у Люксембурзі Опубліковано: Вівторок, 17 грудня 2019 У м.Штрассен (Люксембург) 12-14 грудня відбулися традиційні міжнародні змагання «RIAC-2019» зі стрільби з пневматичної зброї. Програма змагань складалася з трьох стартів: першого дня учасники розіграли призи RIAC (RIAC – торгова мережа) в особистій першості в категоріях дорослих і юніорів, другого...

Переглядів: 373 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Яна Чучмарьова і Гліб Кігітов – переможці серед стрілецьких олімпійських надій Яна Чучмарьова і Гліб Кігітов – переможці серед стрілецьких олімпійських надій Опубліковано: Понеділок, 18 листопада 2019 У м.Нітрі (Словаччина) 9-10 листопада 2019р. відбулися традиційні міжнародні змагання олімпійських надій зі стрільби з пневматичної зброї за участю молодих стрільців з 6 країн Східної та Центральної Європи, в тому числі України. У перший день змагань учасники виборювали призи президента Федерації...

Переглядів: 330 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook