Період публікації:

від

до

Категорія:

«Дошкільнятам – освіту для сталого розвитку»: працівників закладів дошкільної освіти запрошують на тренінги професійного розвитку

Опубліковано: Четвер, 10 жовтня 2019 

min
max

Освітня платформа «Критичне мислення» проводить тренінги професійного розвитку освітян, зокрема практичні тренінги для спеціалістів дошкільної освіти, вихователів та методистів ЗДО з методики викладання за інноваційною програмою «Дошкільнятам – освіту для сталого розвитку».

Більше як 700 садочків по всій Україні вже навчаються за програмою «Дошкільнятам – освіту для сталого розвитку». Міністерство освіти України радить її до впровадження, про це, зокрема, йдеться у листі від 2 липня 2019 року № 1/9-419 Інструктивно-методичні рекомендації «Щодо організації діяльності закладів освіти, що забезпечують здобуття дошкільної освіти у 2019/2020 навчальному році». Програма і матеріали до неї мають гриф МОН, вона включена у перелік навчальної літератури, рекомендованої на 2019/2020 навчальний рік (серед парціальних під № 37. Гриф: лист ІМЗО від 12.02.2019 № 22.1/12-Г-46, схвалено для використання у дошкільних навчальних закладах, протокол № 1 від 8 лютого 2019 року).

Найближчі практичні тренінги для дошкілля відбудуться:

  • 15 жовтня, Київ: модуль перший «Як розвивати у старших дошкільників навички сталого стилю життя». Адреса проведення: м. Київ, вул. Січових Стрільців, 52-д (в приміщенні Інституту педагогіки, неподалік метро «Лук'янівська»), 10:00-16:00.
  • 26 жовтня, Харків: модуль перший «Як розвивати у старших дошкільників навички сталого стилю життя». Адреса проведення: м. Харків, вул. Мефодіївська, 12-а (у приміщенні приватного дитсадка «Солнышко»), 10:00-16:00.
  • 20 листопада, Київ: модуль другий (завершальний) «Особливості змісту і методики програми у роботі з дошкільнятами середнього та молодшого віку». Адреса проведення: м. Київ, вул. Січових Стрільців, 52-д (в приміщенні Інституту педагогіки, неподалік метро «Лук'янівська»), 10:00-16:00.

Обов'язкова реєстрація на тренінги – на сайті Освітньої платформи «Критичне мислення» у розділі «Найближчі тренінги». Там також є вся детальна інформація про тренінг та умови його проведення. Телефон для додаткових запитань: 095-534-09-81, Олена.

Тренінг проводять автори-розробники й тренери-практики: Наталія Гавриш та Ірина Баранова. Усі учасники отримують іменні сертифікати професійного розвитку – 7 годин навчання. Організатори не покривають витрат на проїзд та навчання на тренінгу.

Дошкільні заклади також можуть запросити тренерів провести тренінг на їхній території, для цього потрібно зібрати групу охочих педагогів, від 15 осіб, та погодити дату проведення. Телефон для консультацій: 095-534-09-81.

Матеріали програми «Дошкільнятам – освіту для сталого розвитку» апробовано для дітей 4­го, 5-го, 6-го років життя, вони є частиною цілісного курсу з освіти для сталого розвитку. Навчання відбувається, зокрема, через самостійне дослідження малечею власної поведінки в побуті, що дає змогу усвідомити зміни, що відбуваються, та які є необхідними. Передбачені програмою курсу дії спрямовані на покращення стосунків між дітьми та іншими людьми, підтримку морального і психологічного клімату в групі, розумне споживання енергії та води, зменшення витрат сировини, зміцнення власного здоров'я тощо. Досвід показує, що втілення програми у роботу ДНЗ сприяє партнерським взаєминам з вихованцями та їхніми батьками.

Програма побудована на інноваційних педагогічних концепціях, зокрема педагогіці емпаурменту, відмінних від традиційного навчання. Ця модель передбачає впровадження елементів стратегії Нової української школи – педагогіки партнерства, інтегрованого навчання, розвитку критичного мислення дітей. Що, у свою чергу, забезпечує поєднання дошкільної освіти в дошкільному закладі та початкової освіти у школі. Саме тому авторки-розробниці рекомендують вихователям, методистам пройти спеціальний практичний тренінг, що складається з двох модулів. Тренінг допоможе набути нових професійних навичок й умінь, необхідних для втілення програми. Учасники тренінгів знайомляться зі структурою, змістом освітньої програми, опрацьовують методику її реалізації.

Немає коментарів

Схожі статті:

«Дошкільнятам – освіту для сталого розвитку»: працівників закладів дошкільної освіти запрошують на тренінг професійного розвитку «Дошкільнятам – освіту для сталого розвитку»: працівників закладів дошкільної освіти запрошують на тренінг професійного розвитку Опубліковано: П`ятниця, 13 вересня 2019 Освітня платформа «Критичне мислення» проводить тренінги професійного розвитку освітян. Навчання вже пройшли понад 7 500 педагогів. Зокрема, 18 вересня у Києві відбудеться практичний тренінг для спеціалістів дошкільної освіти, вихователів, методистів ЗДО з методики викладання за інноваційною програмою...

Переглядів: 419 Коментарів: 0

Середня, дошкільна та позашкільна освіта

«Дошкільнятам – освіту для сталого розвитку»: працівників закладів дошкільної освіти запрошують на тренінг професійного розвитку «Дошкільнятам – освіту для сталого розвитку»: працівників закладів дошкільної освіти запрошують на тренінг професійного розвитку Опубліковано: Субота, 23 Червня 2018 Організація «Вчителі за демократію та партнерство» спільно з Освітньою платформою «Критичне мислення» проводять тренінги професійного розвитку для дошкілля. Навчання вже пройшли близько 5 000 педагогів. 26 червня відбудеться практичний тренінг з методики викладання за інноваційною програмою «Дошкільнятам...

Переглядів: 567 Коментарів: 0

Середня, дошкільна та позашкільна освіта
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook