Період публікації:

від

до

Категорія:

День вчителя в Будьківській ЗОШ І-ІІст.

Опубліковано: Середа, 09 жовтня 2019 

min
max

У першу неділю жовтня урочисто відзначається День працівника освіти. Вчитель — це не тільки професія, а й покликання. Саме від Нього залежить, якими людьми в майбутньому стануть його вихованці. Саме вчитель постійно закликає своїх учнів до дії, праці, творчого пошуку. Педагог, немов той сіяч, засіває в серцях дітей все розумне, добре та вічне.

З нагоди Дня вчителя у Будьківській ЗОШ І-ІІ ступенів 7 жовтня була проведена літературно-музична композиція “Учителю! Перед іменем Твоїм дозволь покірно стати на коліна” під керівництвом вчителя української мови та літератури Галяс О.М.

Розпочали захід ведучі, учні 9 класу, які розповіли про невтомну працю вчителя на педагогічній ниві, а також дарували найщиріші вітання з нагоди свята. Зачарували своїм співом Проскурник Іванна та Грушевська Софія.

Учнями 8-9 класів були представлені веселі сценки з шкільного життя. Школярі 4-7 класів привітали вчителів теплими словами, побажали сили, терпеливості, наснаги, нових успіхів у роботі.

Немає коментарів

Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини
Ми у Facebook
Ми у Facebook