Період публікації:

від

до

Категорія:

Засідання обласного об’єднання викладачів іноземної мови закладів професійної (професійно-технічної) освіти Львівської області

Опубліковано: П`ятниця, 04 жовтня 2019 

min
max

03 жовтня 2019 року на базі Львівського вищого професійного  училища харчових технологій відбувся обласний семінар викладачів іноземної мови закладів професійної (професійно-технічної) освіти на тему: «Застосування кейс-технологій на уроках іноземної мови в закладах професійної (професійно-технічної) освіти».

У семінарі взяли участь 45 викладачів закладів професійної (професійно-технічної) освіти області; методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області Мирослава Тимоць, представник Macmillan у Львівській області Надія Климишин, радник в індустрії гостинності Джаміла Коертс та директор BookHous у Львові Оксана Скібіцька.

Мета семінару – Застосування кейс-технологій на уроках іноземної мови.

За планом роботи розглянуті наступні питання:

1. Кейс-метод як форма інтерактивного навчання. (Доповідач – Надія Партика, викладач іноземної мови ВПУ № 19  м. Дрогобич).

2. Застосування кейс-технологій на уроках англійської мови у ході вивчення теми «Харчування». (Доповідач –Уляна Нескоромна, викладач іноземної мови ВПУ № 34 м. Стрий).

3. Комунікативний аспект у викладанні англійської мови. (Доповідач – Ольга Кушпіт, викладач іноземної мови Червоноградського професійного гірничо-будівельного ліцею).

4. Аудіювання, пошук ефективних форма та методів навчання на уроках німецької мови. (Доповідач – Оксана Лапцун, викладач іноземної мови ВПУ № 34 м. Стрий).

5. Розвиток діалогічного мовлення як засобу реальної комунікації. (Доповідач – Ірина Семенишин, викладач іноземної мови Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу).

6. Поради щодо успішного складання зовнішнього незалежного оцінювання з іноземної мови. (Доповідач – Надія Климишин, представник Macmillan у Львівській області).

7. Формування у майбутніх фахівців готельно-ресторанної справи умінь англомовного професійного спілкування. (Доповідач – Ірина Скріль, викладач іноземної мови Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу).

8. Механізм підвищення кваліфікації викладачів з 2020 року. (Доповідач – Мирослава Тимоць, методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області).

Радник в індустрії гостинності Джаміла Коертс спільно із викладачами англійської мови та учнями Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу провели воркшоп англійською мовою на тему «Індустрія гостинності. Особливості професійного обслуговування».

Окрім того, під час семінару викладачі ділились власним досвідом роботи, обмінювались думками щодо вирішення актуальних проблем, що були озвучені в ході роботи засідання.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Ювілей ДПТНЗ «Стрийське вище художнє професійне училище» Ювілей ДПТНЗ «Стрийське вище художнє професійне училище» Опубліковано: П`ятниця, 11 жовтня 2019 З 30 вересня по 4 жовтня у ДПТНЗ «Стрийське вище художнє професійне училище» відбувся комплекс заходів, приурочених до 75-річчя навчального закладу. Розпочався тиждень з виховної години для учнів і працівників, присвяченої історії училища, етапам його становлення і розвитку. 1 жовтня, з метою популяризації...

Переглядів: 178 Коментарів: 0

Профтехосвіта

Обласний семінар з «Охорони праці» професійних (професійно – технічних) навчальних закладів Обласний семінар з «Охорони праці» професійних (професійно – технічних) навчальних закладів Опубліковано: Четвер, 03 жовтня 2019 03 жовтня 2019 року на базі НМЦ ПТО у Львівській області відбувся обласний семінар з «Охорони праці» на тему: «Зміни до Положення про порядок розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві».             У семінарі взяли участь 53 представники професійних...

Переглядів: 246 Коментарів: 0

Профтехосвіта
Анонси
Календар подій
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook