Період публікації:

від

до

Категорія:

Засідання обласного об’єднання викладачів іноземної мови закладів професійної (професійно-технічної) освіти Львівської області

Опубліковано: П`ятниця, 04 жовтня 2019 

min
max

03 жовтня 2019 року на базі Львівського вищого професійного  училища харчових технологій відбувся обласний семінар викладачів іноземної мови закладів професійної (професійно-технічної) освіти на тему: «Застосування кейс-технологій на уроках іноземної мови в закладах професійної (професійно-технічної) освіти».

У семінарі взяли участь 45 викладачів закладів професійної (професійно-технічної) освіти області; методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області Мирослава Тимоць, представник Macmillan у Львівській області Надія Климишин, радник в індустрії гостинності Джаміла Коертс та директор BookHous у Львові Оксана Скібіцька.

Мета семінару – Застосування кейс-технологій на уроках іноземної мови.

За планом роботи розглянуті наступні питання:

1. Кейс-метод як форма інтерактивного навчання. (Доповідач – Надія Партика, викладач іноземної мови ВПУ № 19  м. Дрогобич).

2. Застосування кейс-технологій на уроках англійської мови у ході вивчення теми «Харчування». (Доповідач –Уляна Нескоромна, викладач іноземної мови ВПУ № 34 м. Стрий).

3. Комунікативний аспект у викладанні англійської мови. (Доповідач – Ольга Кушпіт, викладач іноземної мови Червоноградського професійного гірничо-будівельного ліцею).

4. Аудіювання, пошук ефективних форма та методів навчання на уроках німецької мови. (Доповідач – Оксана Лапцун, викладач іноземної мови ВПУ № 34 м. Стрий).

5. Розвиток діалогічного мовлення як засобу реальної комунікації. (Доповідач – Ірина Семенишин, викладач іноземної мови Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу).

6. Поради щодо успішного складання зовнішнього незалежного оцінювання з іноземної мови. (Доповідач – Надія Климишин, представник Macmillan у Львівській області).

7. Формування у майбутніх фахівців готельно-ресторанної справи умінь англомовного професійного спілкування. (Доповідач – Ірина Скріль, викладач іноземної мови Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу).

8. Механізм підвищення кваліфікації викладачів з 2020 року. (Доповідач – Мирослава Тимоць, методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області).

Радник в індустрії гостинності Джаміла Коертс спільно із викладачами англійської мови та учнями Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу провели воркшоп англійською мовою на тему «Індустрія гостинності. Особливості професійного обслуговування».

Окрім того, під час семінару викладачі ділились власним досвідом роботи, обмінювались думками щодо вирішення актуальних проблем, що були озвучені в ході роботи засідання.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Книга зі статтею про успіхи пані Лілії Гриник Книга зі статтею про успіхи пані Лілії Гриник Опубліковано: Вівторок, 14 січня 2020 Колектив Львівського вищого професійного училища дизайну та будівництва вітає заступника директора з навчально-виробничої роботи Гриник Л.М. з нагородою за високий професіоналізм, сумлінну працю та активну громадську діяльність як учасницю інформаційно-видавничого проєкту  “Успішна жінка”. Книга зі статтею...

Переглядів: 756 Коментарів: 0

Профтехосвіта

У системі ПТО Львівської області відбувся третій етап ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика У системі ПТО Львівської області відбувся третій етап ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика Опубліковано: Вівторок, 17 грудня 2019 На виконання Указу Президента України від 09.11.2007 № 1078 «Про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика», наказу Міністерства освіти і науки України від 13.03.2008 № 168 «Про затвердження Положення про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика», листа Міністерства освіти...

Переглядів: 488 Коментарів: 0

Профтехосвіта
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини
Ми у Facebook
Ми у Facebook