Період публікації:

від

до

Категорія:

Маркіян Мальський зустрівся із головою Державної служби якості освіти України Русланом Гураком

Опубліковано: Четвер, 26 вересня 2019 

min
max

Голова ЛОДА Маркіян Мальський зустрівся із головою Державної служби якості освіти України Русланом Гураком. Голова служби якості перебуває на Львівщині із робочим візитом.

Під час розмови порушили питання покращення надання освітніх послуг на різних рівнях, зокрема, окремо зупинились на реформі та новій системі розбудови державних структур сфери освіти.

«Ми змінили не лише назву установи, а й усю філософію її діяльності. Перезавантаження служби якості освіти дозволило збудувати нову вертикаль для забезпечення нової процедури атестації педагогів. Зараз важливо заручитися вашою підтримкою, адже це дозволить реально покращувати якісь освіти незалежно від середовища», - наголосив Руслан Гурак.

Очільник області закцентував увагу на потребі підсилення шкіл у сільській місцевості та розробці диференційованих освітніх програм для малокомплектних шкіл.

«Сфера освіти – об’ємний пласт роботи, де виникає багато контраверсійних моментів. Варто уже поміркувати над тим, аби залучати приватний бізнес до розвитку освіти, адже це так чи інакше стосується кожного. Підприємці готові інвестувати в освіту на всіх рівнях, треба лише грамотно імплементувати світовий досвід у цьому напрямі», - зауважив Маркіян Мальський.

Під час зустрічі також обмінялися думками щодо вищої та професійно-технічної освіти.

Зазначимо, у Львівській області протягом 26-27 вересня триває семінар на тему: «Оцінювання якості освітньої діяльності».

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Єгор Стадний зустрівся з представниками закладів фахової передвищої освіти Єгор Стадний зустрівся з представниками закладів фахової передвищої освіти Опубліковано: Вівторок, 17 грудня 2019 Сьогодні, 17 грудня, відбулась зустріч заступника Міністра освіти і науки України Єгора Стадного з представниками закладів фахової передвищої освіти щодо основних засад трансформації системи вищої освіти. Захід відбувся за участі заступника голови Львівської обласної державної адміністрації Івана...

Переглядів: 575 Коментарів: 0

Вища освіта

Львівщина розширюватиме співпрацю з «Альянс Франсез» у сфері освіти Львівщина розширюватиме співпрацю з «Альянс Франсез» у сфері освіти Опубліковано: Середа, 14 листопада 2018 Сьогодні, 14 листопада, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка зустрівся із директором «Альянс Франсез» Львів Ніколя Фасіно. «Хочу подякувати вам за теплий прийом, адже через повагу і доброзичливість до мене, ви виявляєте повагу до нашої культури, мови та народу зокрема»,...

Переглядів: 360 Коментарів: 0

Департамент освіти і науки
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини
Ми у Facebook
Ми у Facebook