Період публікації:

від

до

Категорія:

КЗ ЛОР «ЛОЦЕНТУМ» долучився до заходів з нагоди Всесвітнього дня поширення інформації про м'язову дистрофію Дюшенна

Опубліковано: Вівторок, 10 вересня 2019 

min
max

Комунальний заклад Львівської обласної ради «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» 7 вересня 2019 року долучився до заходів, які проводила у м.Львові Українська асоціація НМЗ та захворювань ПНС спільно з БО "БФ "ЕЛЬДАР- З НАДІЄЮ У СЕРЦІ" !!! з нагоди Всесвітнього дня поширення інформації про м'язову дистрофію Дюшенна.

Вихованці гуртків та педагогічні працівники ЛОЦЕНТУМ влаштували для дітей з м'язовою дистрофією Дюшенна та їх батьків справжнє свято зустрічі з дивовижними представниками світу живої природи.

Діти мали змогу не лише подивитися, але і погладити, потримати в руках королівського пітона, синелойську змійку, ящірок - бородату агаму і гекона еублефера плямистого; в’єтнамських паличників,тарганів – мадагаскарського і кубинського; суходольну черепаху,  морську свинку, декоративного кролика.

В лабораторії декоративного птахівництва діти познайомилися з папугами -  корелами (німфами), хвилястими папужками, рожевощокими та масковими  нерозлучниками; зебровими і японськими амадинами; канарками та іншими декоративними птахами.

Вразив дітей багатством видів і вуличний вольєрний комплекс: качки - мандаринки та індійські бігуни; павичі, цесарки, фазани - срібний, золотий, королівський, звичайний; різні види декоративних курей та голубів.

Радісні усмішки  та сповнені захоплення  очі,  – ось такою була реакція дітей на спілкування з екзотичними тваринами постійно діючої еколого-освітньої виставки «Планета ЗОО» КЗ ЛОР «ЛОЦЕНТУМ».

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Кубок ЛОЦЕНТУМ  «Еко-брейн – 2019» Кубок ЛОЦЕНТУМ «Еко-брейн – 2019» Опубліковано: Понеділок, 23 грудня 2019  21 грудня 2019 року  на базі КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді»  відбувся відкритий Кубок ЛОЦЕНТУМ  з гри брейн-ринг «Еко-брейн – 2019». Організатори турніру: департамент освіти і науки ЛОДА,  КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної...

Переглядів: 334 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Театралізоване дійство «Ось і добрий Святий Миколай» Театралізоване дійство «Ось і добрий Святий Миколай» Опубліковано: П`ятниця, 20 грудня 2019 Святий Миколай лише раз на рік відвідує землю, виявляє свою неземну любов до дітей, обдаровує їх щедрими дарунками, благословляє на здоров’я та добрі діла.   19 грудня 2019 року у  КЗ ЛОР "Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді" відбулося театралізоване дійство...

Переглядів: 245 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook