Період публікації:

від

до

Категорія:

Юна Яна Чучмарьова – чемпіонка України у олімпійській стрілецькій вправі ПП-3

Опубліковано: Вівторок, 13 серпня 2019 

min
max

У м.м. Львові та Вінниці, як вже стало звично для стрільців, 3-9 серпня 2019р. відбувся літній чемпіонат України з кульової стрільби.

У олімпійській вправі ПП-3 (стрільба з пневматичного пістолета на 10м) чемпіонкою України стала учениця 9 класу Львівського училища фізичної культури Яна Чучмарьова (на фото). У фінальній дуелі Яна впевнено, з рахунком 239,9 на 236,0 перемогла чернігівчанку Галину Авраменко, ІІІ – ІV місця посіли вихованки училища Юлія Коростильова (вип. 2004р.) та Христина Буряк (вип.2013р.).

Цілком закономірно, що і у командній першості збірна Львівської обл. у складі Чучмарьової, Коростильової та Ольги Болонни (вип.2000 р.) також не мала собі рівних.

У стрільбі зі стандартного пістолета на 25м (вправа МП-10) з результатом 559 очків перемогла Юлія Коростильова. Срібну медаль виборола Поліна Конарєва (вип.2017р.), а Яна Чучмарьова показала четвертий результат. Львівське тріо Коростильова, Чучмарьова, Болонна знову найсильніше у командній стрільбі.

У стрільбі зі спортивного пістолета на 25 м (вправа МП-5) у першу десятку увійшли відразу п’ятеро вихованок ЛУФК: друге місце посіла Анастасія Бондарчук (вип.2010р.), четверте – Яна Чучмарьова, п’яте – Юлія Коростильова, шосте – Соломія Возняк (вип.2018р.), сьоме – Поліна Конарєва. Перемогу ж здобула рівнянка Оксана Ковальчук,яка у фіналі лише на один влучний постріл випередила Анастасію Бондарук.

І у командній першості перемогу святкували рівнянки. Львів’янки поступилися тринадцятьма очками.

У вправі МП-10 серед чоловіків переміг цьогорічний випускник училища Павло Коростильов. Результат переможця – 573 очки. Володимир Пастернак (вип.2008р.) став бронзовим призером, Роман Бондарук (вип.1992р.) посів 4 місце, Юрій Колесник (ІІ курс) – шосте.

У командній першості збірна Львівщини у складі Коростильова, Пастернака та олімпійського чемпіона Олександра Петріва також перша.

У швидкісній стрільбі з пістолета на 25м (вправа МП-8) Володимир Пастернак виборов «срібло», а Роман Бондарук – «бронзу», збірна Львівської обл. (Пастернак, Коростильов, Петрів) – «золото».

Завершувала пістолетну частину змагань, яка проходила у Львові, стрільба змішаних каманд. Перемогу у «міксті» святкували дніпряни Поліна Конарєва та Іван Бідняк, які обидвоє пройшли підготовку в ЛУФК, закінчили училище і повернулися у рідне місто.

Львівський дует Коростильових посів ІІ місце, а сьогоднішні учні Яна Чучмарьова та Юрій Колесник – п’яте.

Гвинтівочники змагалися у Вінниці. Серед чоловіків основна боротьба розгорнулася між черкащанином Сергієм Кулішем та вихованцем училища Олегом Царьковим (вип.2008р.), який сьогодні представляє Вінницю.

У стрільбі з малокаліберної гвинтівки на 50м (вправиМГ-6 і МГ-9) переміг Куліш. Царьков посів відповідно третє і друге місця.

Відігрався Олег у стрільбі з пневматичної гвинтівки (ГП-6), де у фіналі переміг Куліша з рахунком 248,6 на 248,2.

Серед жінок срібною призеркою у вправі ГП-6 стала цьогорічна випускниця Софія Пакліковська, яка у фіналі поступилася одесці Анні Ільїній.

Немає коментарів

Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook