Період публікації:

від

до

Категорія:

Перемога у 3-му Чемпіонаті світу зі спортивної радіопеленгації серед юнаків

Опубліковано: Середа, 17 липня 2019 

min
max

Нещодавно у м. Вінниця проходив третій Чемпіонат світу зі спортивної радіопеленгації серед юнаків. До України на ці змагання приїхали команди з 11 країн світу, а саме: фаворити змагань чехи, німці, поляки, білоруси, литовці, румуни, словаки, словенці, болгари, хорвати та китайці.
Кожна команда складалася з 20 спортсменів: 4 вікових групи по 5 спортсменів у кожній групі: Ч-16 (хлопці 15-16 років), Ч-14 (хлопці 13-14 років), Ж-16 (дівчата 15-16 років) та Ж-14 (дівчата 13-14 років).
До складу збірної України у групу Ч-16 входило і двоє золочів’ян: учень Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Богдан Воєвода та учень Золочівського ОЗЗСО І-ІІІ ст. №2 Олександр Гусін.
Змагання проходили 3 дні поспіль з таких дисциплін: класична дистанція в діапазоні 3.5 мГц, спринт та класична дистанція у діапазоні 144 мГц.
Начальником дистанції були сплановані дуже важкі траси. Наприклад,  для групи Ч-16 оптимальна довжина траси складала 6.4 км. Але вже на фініші, знаючи точне розташування «лисиць» (передавачів) на карті, визначити оптимальний варіант пошуку дуже важко. Крім цього на цих змаганнях були використані передавачі з Болгарії, потужність випромінювання яких у 5 разів була більша, від передавачів, що використовуються в Україні. А це вносило додаткові труднощі для оцінки на слух віддалей до передавачів.
В перший день змагань лідерами були чехи. Здивували своїми успіхами спортсмени з Білорусії, хороші результати показали словаки, словенці, хорвати.
Та вже на другий день змагань українці пішли у наступ, а після третього дня – вийшли вперед.
По сумі результатів 3-х денних змагань і по кількості завойованих медалей збірна України стала чемпіоном 3 Чемпіонату світу 2019 року зі спортивної радіопеленгації. Всі члени збірної України нагороджені медалями, цінними подарунками та спортивними костюмами.
Вітаємо золочів’ян Богдана Воєводу та Олександра Гусіна, які внесли свою лепту у перемогу збірної України.

Велике спасибі начальнику відділу освіти Золочівської РДА Бартошику В.З. за розуміння, сприяння та фінансову допомогу  у  відправленні наших спортсменів  на Чемпіонат світу у складі збірної України.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

EPAM Autumn Data Conference 2019 EPAM Autumn Data Conference 2019 Опубліковано: Середа, 23 жовтня 2019 19-20 жовтня  в рамках EPAM Autumn Data Conference 2019 в демозону  компанією NASA Space Apps Challenge  Lviv  було запрошено вихованців ракето модельного  гуртка  СЮТ  м. Золочів, учнів Червоненської  ЗОШ  Миклюха Степана, Крисака Нікіту, Задорожного Ігоря та керівників Карплюка  В.  і Карплюка І. На...

Переглядів: 231 Коментарів: 0

Відділи освіти

Перемога вихованців Золочівської СЮТ у Чемпіонаті України серед юніорів зі спортивної радіопеленгації Перемога вихованців Золочівської СЮТ у Чемпіонаті України серед юніорів зі спортивної радіопеленгації Опубліковано: Середа, 12 Червня 2019 Нещодавно у м. Києві проходив Чемпіонат України серед юніорів зі спортивної радіопеленгації. Честь Львівщини захищали вихованці радіоспортивного гуртка Золочівської СЮТ: Богдан Воєвода, Олександр Гусін, Назар Погончук та Святослав Мациборок. У класиці на 144мГЦ  Богдан Воєвода завоював золоту медаль....

Переглядів: 846 Коментарів: 0

Відділи освіти
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook