Період публікації:

від

до

Категорія:

Студентам Львівського кооперативного коледжу економіки і права провели практичне заняття

Опубліковано: Вівторок, 09 липня 2019 

min
max

З метою впровадження елементів дуальної форми навчання у професійну підготовку молодших спеціалістів з фінансів, банківської справи та страхування, викладач вищої кваліфікаційної категорії, голова циклової комісії обліку та фінансово-економічної діяльності Львівського кооперативного коледжу економіки і права, кандидат економічних наук Михайло Голубка спільно з практичними фахівцями ПАТ «ОТР Банк» Тетяною Біленко – старшим експертом відділу розвитку бізнесу, Соломією Сеник – провідним експертом відділу розвитку бізнесу, Назаром Янківом – керівником автопроектів Західного регіону провели у групі Фн-16 практичне заняття з навчальної практики на базі банківської установи.

Представники банку окреслили особливості й проблеми функціонування ПАТ «ОТР Банк», його місце на ринку банківських продуктів і послуг, висвітлили історичні аспекти створення фінансової установи, ознайомили присутніх із учасниками ОТР Group Ukraine, розповіли про сучасні напрями та переваги діяльності ПАТ «ОТР Банк» на ринку фінансових послуг, що має розгалужену мережу установ не тільки в Україні.

Під час проведення заняття з навчальної практики представники фінансово-кредитної установи ознайомили студентів зі змістом майбутньої кваліфікації, з характером та сферою професійної діяльності, з особливостями практичної діяльності у фінансово-економічних установах, перспективами майбутньої професійної діяльності з видами банківських операцій, особливостями діяльності банку, проведено тренінг по роботі з терміналами та банкоматами, студенти завітали у всі відділення банку, щоб наглядно побачити робочі місця фахівців та познайомитися з практичними працівниками.

Розповіли про основні правила фінансової поведінки та шляхи захисту від шахрайства з платіжними картками, а також про зміни в стратегії фінансової установи, нові стандарти якості банківських продуктів, обслуговування клієнтів та перспективи функціонування державної фінансової установи у майбутньому. Працівники банку наголосили, що банкір повинен володіти універсальними компетенціями, бути психологом і комунікабельною особистістю, проінформували студентів про перспективи та переваги працевлаштування в банку, розповіли, як правильно поводитись при працевлаштуванні, як скласти резюме та успішно пройти співбесіду, а також запросили надсилати свої резюме для працевлаштування.

Під час проведення заняття студенти мали змогу зустрітися з колишніми випускниками коледжу, які поділилися приємними спогадами про роки навчання у коледжі, висловили вдячність Альма-матер за отримані глибокі знання, які дозволили побудувати успішну кар’єру. До того ж випускниця зосередила увагу першокурсників на складових досягнення професійного успіху, необхідності творчого розвитку.

Ознайомили студентів з корпоративним стилем банку, розповіли про принципово нові підходи в обслуговуванні клієнтів, зокрема про запровадження електронної черги, термінали самообслуговування тощо, про новинки банківських продуктів і послуг. Особлива увага у банку приділяється сегментам споживчого кредитування, карткових продуктів і привабливих депозитних пропозицій.

Студенти мали змогу не лише послухати про особливості банківської діяльності та вимоги до співробітників від майбутніх роботодавців, але й відчути себе на майбутніх робочих місцях.

Заняття відбулося в рамках співробітництва між цикловою комісією обліку та фінансово-економічної діяльності та фінансовою установою.

Після завершення заняття студенти отримати відповіді на всі поставлені запитання.

Несподіванкою для всіх стали презенти для студентів від працівників банківської установи.

Адміністрація коледжу, голова та викладачі циклової комісії обліку та фінансово-економічної діяльності та студенти висловлюють вдячність Зоряні Ган – керівнику відділення РВ «Львів», Ельмірі Луценко – керівнику відділення  «Ювілейне» та фахівцям ПАТ «ОТР Банк» за теплий прийом, за отримані практичні знання та надану можливість проведення заняття на базі фінансово-кредитної установи, який був на часі – корисним і необхідним для молодого випускника з спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування», та висловлюють сподівання, що подібні заходи стануть звичною практикою діалогу між навчальним закладом та роботодавцем.

За інформацією прес-служби Львівського кооперативного коледжу економіки і права

Немає коментарів

Схожі статті:

Студентам Львівського кооперативного коледжу провели практичне заняття на базі «Укргазбанку» Студентам Львівського кооперативного коледжу провели практичне заняття на базі «Укргазбанку» Опубліковано: Понеділок, 08 липня 2019 Для поглиблення теоретичних знань, формування навичок їхнього практичного застосування, формування умінь професійної діяльності, закріплення та поточної перевірки навчальних досягнень студентів, надання можливості розкрити свої знання, формувати професійну компетентність, одержувати інформацію про рівень...

Переглядів: 781 Коментарів: 0

Вища освіта

Практичне заняття «Складання замовлення на завезення товарів» Практичне заняття «Складання замовлення на завезення товарів» Опубліковано: Четвер, 30 травня 2019 Викладач Львівського кооперативного коледжу економіки і права Лідія Марчишин провела на базі ТзОВ «Плантпол-Україна» практичне заняття для студентів групи ПТБ(н)-16 спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» на тему: «Складання замовлення на завезення товарів». Мета заняття: вивчити...

Переглядів: 628 Коментарів: 0

Вища освіта
Анонси
Календар подій

Міжнародні спеціалізовані виставки «Освіта та кар’єра – 2020»
03 - 04 квітня 2020

Міжнародні спеціалізовані виставки «Освіта та кар’єра – 2020»

Опубліковано: Середа, 04 березня 2020


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини
Ми у Facebook
Ми у Facebook