Період публікації:

від

до

Категорія:

Юна Яна Чучмарьова – триразова чемпіонка України зі стрільби серед молоді

Опубліковано: П`ятниця, 12 липня 2019 

min
max

3-9 липня 2019р. у м.м.Львові та Вінниці відбувся чемпіонат України з кульової стрільби серед учнів спортивних шкіл віком до 23 років.

Пістолетна частина чемпіонату проходила у Львові.

В особистій першості серед жінок триразовою чемпіонкою стала учениця 9 класу Львівського училища фізичної культури юна Яна Чучмарьова (на фото). Яна не мала собі рівних у стрільбі з пневматичного пістолета на 10м (вправа ПП-3), зі спортивного пістолета на 25м (МП-5) і зі стандартного пістолета на 25м (МП-10). У всіх трьох вправах основною конкуренткою Яні була вихованка училища Поліна Конарєва (вип. 2018р.), яка сьогодні представляє м.Дніпро, звідки родом. Отже, Поліна Конарєва – триразова віцечемпіонка.

Минулорічна випускниця училища Соломія Возняк посіла 4 місце у вправі МП-10 і замкнула фінальну вісімку в МГ-5.

Серед чоловіків дві золоті нагороди в активі студента ІІ курсу Юрія Колесника. Юрій переміг у стрільбі з пневматичного та стандартного пістолетів. У швидкісній стрільбі з пістолета на 25м (вправа МП-8) у Юрія ІІ місце. Ще один другокурсник Гліб Кігітов показав п’ятий результат у вправах МП-10 та сьомий – в ПП-3.

У стрільбі змішаних команд бронзовою призеркою чемпіонату стала Лілія Нестеренко (вип. 2016р.). Колесник і Возняк посіли 4 місце, а Роман Плескун (11 кл.) – шосте.

Серед гвинтівочників дві «бронзи» на рахунку студента ІІІ курсу Святослава Гудзого. Святослав посів ІІІ місця у стрільбі з пневматичної гвинтівки та з малокаліберної з трьох положень.

Студентка ІІ курсу Владислава Коваль двічі п’ята: у стрільбі з трьох положень та разом з Гудзим у міксті (змагання змішаних команд).

Цьогорічні випускники Софія Пакліковська і Олег Замико у міксті – бронзові лауреати.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Блискучий виступ вихованців Львівського спортколеджу на чемпіонаті Європи зі стрільби Блискучий виступ вихованців Львівського спортколеджу на чемпіонаті Європи зі стрільби Опубліковано: Понеділок, 02 березня 2020 У м.Вроцлаві (Польща) 1 березня 2020р. завершився чемпіонат Європи зі стрільби з пневматичної зброї. У категорії юніорів блискуче виступили на чемпіонаті вихованці Львівського коледжу спорту (кол. училище фізичної культури). В їхньому активі 6 золотих, 1 срібна і 1 бронзова медалі. Триразовою чемпіонкою...

Переглядів: 294 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Олег Царьков – срібний призер чемпіонату Європи зі стрільби Олег Царьков – срібний призер чемпіонату Європи зі стрільби Опубліковано: Понеділок, 02 березня 2020 У м.Вроцлаві (Польща) впродовж 25 лютого – 1 березня 2020р. відбувся чемпіонат Європи зі стрільби з пневматичної зброї. У стрільбі з пневматичної гвинтівки на 10м срібним призером чемпіонату став вихованець Львівського коледжу спорту (кол. училище фізичної культури) Олег Царьков (вип. 2008р.). У фінальній...

Переглядів: 305 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Анонси
Календар подій

Міжнародні спеціалізовані виставки «Освіта та кар’єра – 2020»
03 - 04 квітня 2020

Міжнародні спеціалізовані виставки «Освіта та кар’єра – 2020»

Опубліковано: Середа, 04 березня 2020


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини
Ми у Facebook
Ми у Facebook