Період публікації:

від

до

Категорія:

Перемога у Міжнародному конкурсі дитячого малюнку у Римі «ЄДИНА МАТУСЯ У СВІТІ - L'UNICA MAMMA NEL MONDO"

Опубліковано: Вівторок, 11 Червня 2019 

min
max

Юні художники Зразкового художнього колективу арт-гуртка «Палітра» (керівник – Гевко Галина) Золочівського ЦДЮТ Гевко Мар'яна та Ільчук Наталія взяли участь у Міжнародному художньому конкурсі, який проходив в Італії у м. Римі.

Другий Міжнародний конкурс,  присвячений найдорожчій для кожної дитини у світі – Матусі. Образ матері – найпоширеніший у мистецтві. Оспівували його художники у своїх картинах: Леонардо да Вінчі «Мадонна Літта», а яку ніжність випромінює полотно Андреа Соларіо «Мадонна з зеленою подушкою». Співаки та музиканти присвячували матері найкращі пісні. «Пісня про рушник» Андрія Малишка – це ода матері, а «Чорнобривці» Миколи Сингаївського – це справжній гімн.

У конкурсі брали  участь діти, які живуть в Італії та в Україні, а також в інших країнах світу. Він  проводився за підтримки посольства України в Італії.

ПЕРЕМОЖЦЯМИ–НОМІНАНТАМИ Міжнародного конкурсу дитячого малюнка  "L'Unica Mamma nel Mondo-Єдина  у Світі"  у Римі стали вихованці Зразкового арт-гуртка «Палітра» (керівник – Гевко Галина) Золочівського ЦДЮТ- Гевко Мар'яна та Ільчук Наталія.

Диплом з відзнакою “ЗА КОМПОЗИЦІЙНЕ ТА ЦВІТОВЕ РІШЕННЯ” отримає Гевко Мар'яна  за художню роботу "Моя матуся збирає врожай", а також Диплом з відзнакою “ЗА ТЕХНІКУ” отримає Ільчук Наталія  за роботу "Матуся та щасливе немовля"

Щиро вітаємо переможців та бажаємо їм найкращих успіхів у творчості.

 

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Ювілей позашкілля Ювілей позашкілля Опубліковано: Середа, 16 жовтня 2019 Упродовж трьох днів, з 10 по 12 жовтня 2019 року, у Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини (м.Львів) відбувалися ювілейні святкування: 80-ти річчя заснування перших закладів позашкільної освіти на Львівщині та 35-ти річчя ЦТДЮГ. У рамках святкування відбувся Всеукраїнський семінар-практикум для директорів...

Переглядів: 95 Коментарів: 0

Відділи освіти

Нагородження переможців конкурсу «Бюджет країни – очима дитини-2019» Нагородження переможців конкурсу «Бюджет країни – очима дитини-2019» Опубліковано: Понеділок, 10 Червня 2019 5 червня 2019 року  у м. Львові нагородили переможців конкурсу «Бюджет країни – очима дитини-2019», в рамках якого діти писали твори та малювали картини на тему податків. Дитячі думки, викладені на папері у формі малюнків, прозових та поетичних творів оцінювало журі. Серед його членів були мистецтвознавці,...

Переглядів: 475 Коментарів: 0

Відділи освіти
Анонси
Календар подій
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook