Період публікації:

від

до

Категорія:

Підсумки Всеукраїнської науково-практичної конференції «Сучасна мистецька освіта: актуальні підходи та перспективи розвитку»

Опубліковано: Понеділок, 10 Червня 2019 

min
max

7-8 червня відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасна мистецька освіта: актуальні підходи та перспективи розвитку» на базі ДНЗ «Львівське вище професійне художнє училище».

Вона була організована спільною колаборацією двох навчальних закладів: ДНЗ «Львівське ВПХУ» та ВСП «Навчально-науковий центр професійної освіти» Національного університету імені М.П. Драгоманова. Директори навчальних закладів Криворучко Катерина Володимирівна та Копельчак Михайло Павлович, спільно з координатором конференції Голубом Ігорем Михайловичем, заклали новий початок та новий формат проведення таких заходів щорічно для підтримки студентської молоді та науковому зростанню викладачів.

Мета роботи дводенної конференції передбачала сприяння творчих зв’язків і дружніх стосунків художніх навчальних закладів, з метою поглиблення академічної мобільності, підвищення рівня підготовки фахівців і обговорення методик викладання професійно-орієнтованих дисциплін, презентація авторських проектів та розробок, обговорень науково-навчальних досліджень.

Основні напрями роботи конференції:

  • Інновації дизайнерської освіти. Застосування комп’ютерних технологій у дизайні.
  • Проблеми розвитку мистецтва в контексті національної культури.
  • Провідні тенденції сучасного мистецтва.
  • Підготовка фахівців у закладах ПТО в умовах інклюзивного навчання.

До участі були запрошені викладачі спецдисциплін, майстри виробничого навчання, аспіранти, студенти, учні ПТО.

Окрім закладів-партнерів, були представлені й інші: Львівська національна академія мистецтв, Національний університет «Львівська політехніка», ВП «Львівська філія КНУКіМ», Київський університет культури, Уманський державний педагогічний університет ім. П. Тичини.

Викладачі ДНЗ «Львівське ВПХУ» доповідали у всіх секціях конференції: Погребняк О.С., Тимків М.О. акцентували на важливості народних ремесел, Дуфанець О.О., Голуб І.М., Луб Н.І., Габа Л.В. опиралися на педагогічну складову художньої галузі, Сторожук Н.Б., Вітрик О.В. виявляли мистецькі віяння та художню культуру, майстер в/н Семанів Х.І. презентувала сучасні техніки у предметному дизайні.

Випускники художнього училища, а сьогодні студенти вищих навчальних закладів презентували авторські проекти: Щигіль В. та Панасовський Я. розробили креативний студентський простір у форматі Open space на базі ВСП «Навчально-наукового центру професійної освіти», Павлишин С. показав модель-проект літньої навчальної аудиторії. Змінивши локацію (вул. Кривоноса, 10), другий день був присвячений круглому столу студентської молоді, де велися жваві дискусії щодо організації та методів роботи сучасних дизайнерських фірм (аналізувалися українські та канадські концепти), презентація інтернет-порталів дизайн-студій, бесіди про «застій» сучасної молоді та модель успішного студента. Робота проводилася на базі ВСП «Навчально-науковий центр професійної освіти» під Високим замком, що дало можливість також провести час разом зі студентами на свіжому повітрі та відвідати музейні та архітектурні пам’ятки центральної частини Львова.

Немає коментарів

Схожі статті:

Презентація веб-сайту Центру вітражного мистецтва Презентація веб-сайту Центру вітражного мистецтва Опубліковано: Четвер, 22 серпня 2019 22 серпня стартує презентація офіційного новоствореного веб-сайту в рамках співпраці з Українським культурним фондом по проекту «Створення центру вітражного мистецтва на базі ДНЗ «Львівське ВПХУ» для збереження та розвитку культурної спадщини українського вітражу». До початку проекту координатором...

Переглядів: 184 Коментарів: 0

Профтехосвіта

«Впровадження освітньої реформи на Львівщині»: в області стартувала масштабна конференція «Впровадження освітньої реформи на Львівщині»: в області стартувала масштабна конференція Опубліковано: Середа, 21 серпня 2019 Сьогодні, 21 серпня, стартувала масштабна конференція «Впровадження освітньої реформи на Львівщині» у форматі дискусійної платформи. Участь у заході взяв голова Львівської обласної державної адміністрації Маркіян Мальський. «Освіта – це процес, який виховує людину, а не тільки дає їй знання тієї...

Переглядів: 224 Коментарів: 0

Департамент освіти і науки
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook