Період публікації:

від

до

Категорія:

У Львівському кооперативному коледжі економіки і права пройшла обласна студентська олімпіада з історії України

Опубліковано: Понеділок, 10 Червня 2019 

min
max

Нещодавно на базі Львівського кооперативного коледжу економіки і права, у співпраці з Радою директорів ВНЗ І-ІІ р.а. Львівської області та обласним методичним об’єднанням викладачів історії ВНЗ І-ІІ р.а. Львівської області, відбулася ХХІХ обласна олімпіада з історії України серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Львівської області

Мета проведення олімпіади – пошук обдарованої студентської молоді, стимулювання їх творчої праці, сприяння розвитку інтелектуальних та організаторських здібностей.

Заступник директора з навчально-методичної роботи Львівського кооперативного коледжу економіки і права Ігор Леськів привітав учасників Олімпіади в стінах навчального закладу, ознайомив гостей з історією навчального закладу, охарактеризував діяльність коледжу, розповів про особливості, проблеми та перспективи організації навчально-виховного процесу, поділився досвідом, здобутками вишу та побажав плідної праці.

Голова методичного об’єднання викладачів історії ВНЗ І-ІІ р.а. Львівської області Сергій Орловський ознайомив учасників з порядком проведення заходу та побажав усім максимального розкриття талантів, добрих результатів та впевненості у своїх знаннях.

Участь в олімпіаді взяли студенти І-ІІ курсів, які представляли коледжі Львівської області. Загальна чисельність учасників олімпіади становила понад 50 осіб.

Олімпіада проводилась у два етапи. Перший етап – тести, другий –усна відповідь. В перерві учасники мали змогу переглянути документальний фільм, приурочений до 140-ї річниці від дня народження державного та громадсько-політичного діяча, літературного і театрального критика, Головного Отамана військ Української Народної Республіки, журналіста Симона Петлюри.

Оцінювання робіт проводило компетентне журі.

За результатами перше місце здобула студентка І курсу групи ПВ(н)-28 Львівського кооперативного коледжу економіки і права Марія Палюх. До участі в олімпіаді студентку підготувала викладач циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін Мирослава Ільчишин.

Під час церемонії закриття олімпіади організатори заходу нагородили грамотами та подяками переможців та їхніх наставників.

Адміністрація коледжу, викладачі, студентське самоврядування вітають переможців, бажають успіхів і відмінних результатів у подальших заходах.

Зазначимо, що на наступний рік проведення олімпіади знову планується на базі Львівського кооперативного коледжу економіки і права.

Матеріал підготував Михайло Голубка, прес-секретар з роботи зі ЗМІ та зв’язків із громадськістю Львівського кооперативного коледжу економіки і права

Немає коментарів

Схожі статті:

У Львівському кооперативному коледжі економіки і права провели олімпіаду з історії України (фото) У Львівському кооперативному коледжі економіки і права провели олімпіаду з історії України (фото) Опубліковано: П`ятниця, 25 травня 2018 Викладачі циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін Львівського кооперативного коледжу економіки і права організували та провели предметну олімпіаду з історії України серед студентів коледжу. Вивчення та знання подій у різних цивілізаціях протягом віків дає можливість молоді не лише осягнути...

Переглядів: 450 Коментарів: 0

Профтехосвіта

У Львівському кооперативному коледжу провели олімпіаду з дисципліни «Основи кооперації» У Львівському кооперативному коледжу провели олімпіаду з дисципліни «Основи кооперації» Опубліковано: П`ятниця, 17 січня 2020 В рамках проходження Тижня циклової комісії підприємництва та біржової діяльності Львівського кооперативного коледжу економіки і права викладач-методист Марія Ільків провела предметну олімпіаду з дисципліни «Основи кооперації». Метою проведення олімпіади було підвищення якості підготовки кваліфікованих...

Переглядів: 605 Коментарів: 0

Вища освіта
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини
Ми у Facebook
Ми у Facebook