Період публікації:

від

до

Категорія:

На Львівщині стартує ІІ етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Опубліковано: П`ятниця, 07 Червня 2019 

min
max

10 червня на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного стартує ІІ етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Про це повідомили сьогодні під час брифінгу.

«Загалом участь у грі візьме 360 учасників, у кожному рої, крім восьми учнів, є ще двоє осіб педагогічного персоналу, які супроводжують та надають методичну допомогу. Окрім того, буде ще майже 50 старшин – це люди, які відповідають за проведення гри. Представлені усі адміністративні територіальні одиниці області, є команди, які представляють райони та міста», - зазначила директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Любомира Мандзій.

Також Любомира Мандзій наголосила, що цьогоріч вперше до гри приєднаються учні професійно-технічної освіти.

«Учні Рава-Руського професійного ліцею, як переможці відбіркового етапу, представлятимуть заклади професійної освіти на обласному етапі Всеукраїнської гри. Окрім того, цьогоріч ми залучили один заклад І-ІІ рівня акредитації – це Львівський коледж архітектури будівництва та дизайну, які самі проявили ініціативу щодо участі в грі. Загалом під час проведення районних етапів гри було залучено понад 300 команд та 3 тисячі учасників, що свідчить про ініціативу учнів та працівників», - додала Любомира Мандзій.

У межах ІІ етапу «Джури – 2019» буде проведено низку залікових змагань. Зокрема, «Перетягування линви», «Смуга перешкод», «Стрільба», «Рятівник», інтелектуальна гра-вікторина «Відун», «Пластун». Початок заходу – о 15:00 год.

«Також учасники зможуть поспілкуватися із воїнами АТО та побачити військову техніку», - зазначив в.о. директора Львівського обласного центру краєзнавства, екскурсії та туризму Андріан Кліщ.

Немає коментарів

Схожі статті:

Нарада заступників директорів з НВР щодо проведення гри «Сокіл» («Джура») Нарада заступників директорів з НВР щодо проведення гри «Сокіл» («Джура») Опубліковано: П`ятниця, 18 жовтня 2019 17 жовтня у департаменті освіти і науки ЛОДА відбулась нарада для заступників директорів з НВР закладів професійної (професійно-технічної ) освіти Львівщини щодо організації та проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Присутніми були представники від...

Переглядів: 709 Коментарів: 0

Проекти, програми, акції

На Львівщині відбулося закриття Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») На Львівщині відбулося закриття Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») Опубліковано: Вівторок, 18 Червня 2019 15 червня на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулося урочисте закриття ІІ етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). За результатами змагань, переможцями цьогорічної...

Переглядів: 839 Коментарів: 0

Проекти, програми, акції
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook