Період публікації:

від

до

Категорія:

Співпраця – шлях до успіху!

Опубліковано: Середа, 05 Червня 2019 

min
max

Стрийське ВХПУ вже багато років успішно співпрацює з підприємцями міста Стрия та Стрийського району. Співпраця закладу освіти із  роботодавцями передбачає підготовку висококваліфікованих робітників згідно кваліфікаційної характеристики за професією «Живописець». Знання, вміння, навички, застосування сучасного обладнання, впровадження нових технологій – це основні вимоги, що ставляться до рівня професійної компетентності сучасного кваліфікованого виробника.

Одне з підприємств, з якими тісно співпрацює Стрийське вище художнє професійне училище  -  фабрика з виготовлення та ромалювання садово-паркових скульптур, що знаходиться  в с. Жулин, Стрийського району.  Уже декілька років поспіль на цій фабриці згідно навчальних планів і програм учні за професією «Живописець» проходять виробничу практику.

Актуальність такої співпраці  полягає в підвищенні ефективності процесу професійного навчання і якості засвоєння професійно-практичного матеріалу; підготовці висококваліфікованого робітника, конкурентоспроможного на ринку праці, здатного до ефективної роботи за фахом на рівні світових стандартів, готового до постійного професійного зростання, соціальної та професійної мобільності. 

На даний час на підприємстві проходить практику група №1. Учні мають можливість вдосконалити здобуті в училищі вміння та навички, також на фабриці успішно працюють випускники училища. Керівництво Стрийського  ВХПУ отримало схвальні відгуки від підприємства про підготовку учнів і якість їх професійної діяльності.

У перспективі заклад освіти має на меті подальший розвиток співпраці із фабрикою, вдосконалення системи взаємного обміну досвідом і знаннями, організацію ефективної та доцільної спільної діяльності, а також працевлаштування випускників.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Захист випускних кваліфікаційних робіт у Стрийському ВХПУ Захист випускних кваліфікаційних робіт у Стрийському ВХПУ Опубліковано: П`ятниця, 21 Червня 2019 14, 18 і 20 червня 2019 року відбулися захисти випускних кваліфікаційних робіт у групах  за професією «Перукар (перукар-модельєр), манікюрник».  До уваги комісії були представлені зачіски, стрижки та художній манікюр, які виконали учні під керівництвом майстрів виробничого навчання та викладачів спецдисциплін. Учні ...

Переглядів: 1227 Коментарів: 0

Профтехосвіта

У церемонії нагородження переможців та призерів IХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу  учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка взяла учать учениця ЗП(ПТ)О Львівщини У церемонії нагородження переможців та призерів IХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка взяла учать учениця ЗП(ПТ)О Львівщини Опубліковано: Понеділок, 03 Червня 2019 30 травня 2019 року в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка нагородили найкращих знавців творчості Т. Г. Шевченка – переможців ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Захід об’єднав шанувальників українського слова: учнів,...

Переглядів: 422 Коментарів: 0

Профтехосвіта
Анонси
Календар подій

26 Форум видавців у Львові
18 - 22 вересня 2019

26 Форум видавців у Львові

Опубліковано: П`ятниця, 06 вересня 2019Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook