Період публікації:

від

до

Категорія:

Студентка Львівського кооперативного коледжу – переможниця конкурсу малюнків «Охорона праці очима дітей»

Опубліковано: Четвер, 23 травня 2019 

min
max

Нещодавно у Національному університеті «Львівська політехніка» відбувся II-й Львівський форум з охорони праці під девізом «Безпечне і здорове майбутнє праці», присвячений Всесвітньому дню безпеки та гігієни праці.

Організаторами проведення заходу були: Головне управління Держпраці у Львівській області та Національний університет «Львівська політехніка» за підтримки Львівської обласної державної адміністрації, ДП «Західний експертно-технічний центр», Об’єднання профспілок Львівщини, Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області, Львівського обласного об’єднання організацій роботодавців.

Головне завдання форуму з охорони праці – привернути увагу громадськості до проблем безпеки під час робочого процесу, важливості питань охорони праці, особливо молоді, посилення співпраці між органами державної влади, роботодавцями, профспілками, керівниками підприємств і працівниками задля формування культури безпеки та гігієни праці, впровадження кращих практик у цій сфері тощо.

Форум відвідали науковці, роботодавці, профспілки, студентська молодь, інженери з охорони праці та кращі підприємства з охорони праці. Серед відвідувачів були і представники Львівського кооперативного коледжу економіки і права.

Привітали учасників форуму заступник голови Львівської ОДА Роман Филипів, начальник Головного управління Держпраці у Львівській області Ольга Вільхова, проректор з науково-педагогічної роботи Національного університету «Львівська політехніка» Роман Корж та ін.

Форум став майданчиком для обміну досвідом між експертами, підприємцями, майбутніми працівниками і фахівцями з охорони праці.

Під час Форуму відбувалася панельна дискусія «Упровадження ризикоорієнтованого підходу у системі безпеки і гігієни праці. Перспективи та актуальні питання». У ході дискусії розглядались важливі питання щодо покращення умов праці та боротьби з незадекларованою працею; оцінки ризику нещасних випадків на роботі; проблематики формування культури охорони праці та актуальних проблем цієї галузі.

Вже восьмий рік поспіль редакція журналу «Охорона праці» під патронатом Державної служби України з питань праці проводить Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка. Цьогоріч до ГУ Держпраці у Львівській надійшло удвічі більше малюнків, аніж минулоріч, з-поміж 720 робіт обирали найкращих.

У межах Форуму відбулася церемонія нагородження переможців І відбіркового туру Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей - 2019».

Заклад вищої освіти «Львівський кооперативний коледж економіки і права» представила студентка спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» (спеціалізація «Товарознавство в митній справі», група ПМ(н)-17) Марія Кучерко, яка стала переможцем І етапу Всеукраїнського конкурсу «Охорона праці очима дітей - 2019». Науковим керівником студентки була Наталія Кутна, викладач дисципліни «Охорона праці».

Після нагородження учасники конкурсу взяли участь у флешмобі «Бажаємо усім працювати у безпеці», в межах якого закликали дотримуватися вимог охорони праці. Під час форуму проводився інтерактивний семінар-квест для студенів на тему: «Безпечне і здорове майбутнє праці у наших руках».

Дані заходи сприяють розширенню кругозору у молодих фахівців та вдосконалення теоретичних знань.

Адміністрація коледжу, циклова комісія, одногрупники та студентське самоврядування коледжу щиро вітають Марію Кучерко з перемогою у конкурсі та дякують її наставнику Наталії Кутній за гідну підготовку учасниці.

Матеріал підготував Михайло Голубка, прес-секретар з роботи зі ЗМІ та зв’язків із громадськістю Львівського кооперативного коледжу економіки і права

Немає коментарів

Схожі статті:

Дітей Львівщини запрошують до участі в конкурсі «Охорона праці очима дітей 2019» Дітей Львівщини запрошують до участі в конкурсі «Охорона праці очима дітей 2019» Опубліковано: Вівторок, 29 січня 2019 Головне управління Держпраці у Львівській області запрошує учнів та студентів віком від 6 до 18 років до участі у першому етапі Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей 2019», який організовують з нагоди відзначення Дня охорони праці. Конкурс організовують за напрямом художньої...

Переглядів: 498 Коментарів: 0

Конкурси, олімпіади

У Львівському кооперативному коледжі економіки і права провели олімпіаду з дисципліни «Охорона праці» У Львівському кооперативному коледжі економіки і права провели олімпіаду з дисципліни «Охорона праці» Опубліковано: Вівторок, 05 Червня 2018 Викладачами циклової комісії підприємництва та біржової діяльності Львівського кооперативного коледжу економіки і права Оксаною Ванівською та Наталією Кутною було організовано та проведено предметну олімпіаду з дисципліни «Охорона праці». Метою проведення олімпіади було підвищення якості підготовки...

Переглядів: 350 Коментарів: 0

Профтехосвіта
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook