Період публікації:

від

до

Категорія:

Флешмоб «Вишиванка цвіте над Україною»

Опубліковано: Неділя, 19 травня 2019 

min
max

Приємно сьогодні спостерігати за кольоровими барвами вишиванок, їх різноманіття і краса не перестають вражати і захоплювати своїми орнамен­тами та візерунками. Вишиванка - це те, що об’єднує нас, робить сильнішими духом.
Святкування з нагоди дня вишиванки відбулися 16 травня і у нашій рідні КЗ ЛОР «Лопатин­ська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ст.», а саме флеш­моб «Вишиванка цвіте над Україною»: учні та педагоги з допомогою танцювальних рухів виразили свою любов до України, її традицій.

https://www.facebook.com/100030225157274/videos/167786144238890/

Немає коментарів

Схожі статті:

Свято-квест "Ось і пролунав останній дзвінок" Свято-квест "Ось і пролунав останній дзвінок" Опубліковано: П`ятниця, 31 травня 2019 Весело і нетрадиційно відбулося свято останнього дзвінка в нашій школі! Діти були в захваті від виконання цікавих завдань, які вони виконували під час гри-квесту. В кінці успішного проходження усіх станцій квесту на дітей чекав скарб у вигляді солодощів.

Переглядів: 533 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Безпека на дорозі. Безпека на дорозі. Опубліковано: П`ятниця, 31 травня 2019 Довгоочікувані літні канікули  вже не за горами. Діти залишають школу і відпочиватимуть, оздоровлюватимуться, будуть заряджатися позитивом на цілий рік. А обов’язком кожного педагога є застерегти від небезпеки, ознайомити з правилами поведінки влітку на воді, у лісі, на відпочинку, у побуті, з вибухонебезпечними...

Переглядів: 538 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Анонси
Календар подій

26 Форум видавців у Львові
18 - 22 вересня 2019

26 Форум видавців у Львові

Опубліковано: П`ятниця, 06 вересня 2019Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook