Період публікації:

від

до

Категорія:

Обласний семінар заступників директорів опорних шкіл у ОЗ «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка»

Опубліковано: П`ятниця, 10 травня 2019 

min
max

7 травня 2019 року відбувся обласний семінар заступників директорів опорних шкіл Львівщини «Впровадження наскрізних змістових ліній у освітній процес» в  ОЗ «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка».

Учасники семінару познайомилися із інноваційними ідеями переможця конкурсу «Вчитель-новатор» та півфіналістки Global Teacher Prize Ukraine, вчителя хімії Окулової Оксани.

Зацікавлено і творчо працювали учасники семінару із вчителями-тренерами опорної школи, виконуючи завдання за наскрізними лініями.

Майстерно проведено мотиваційну методичну вправу  «Ранкова зустріч» вчителями-тренерами Кульчицькою О.Р. та Кухар І.І. за наскрізною лінією «Громадянська відповідальність».

Вчителі-тренери Тиховська Д.І. та Нечай М.І. цікаво провели фрагмент тренінгу «Сталий розвиток – наш вибір» за наскрізною змістовою лінією «Екологічна безпека і сталий розвиток».

Позитивними емоціями наповнили учасників семінару практичні вправи «МЛЯМЗ», «Лялька», «Декларація самоцінності» з метою формування позитивної самооцінки та самоконцепції за наскрізною змістовою лінією  «Здоров’язберігаюча», які провели вчителі-тренери Волошин Н.М. та Ганзюк Л.І.

Елементами досвіду реалізації наскрізної змістової лінії «Підприємливість і фінансова грамотність» поділилися вчителі-тренери Завідія Н.Я. та Підляська З.Б.

Учасники семінару мали можливість черговий раз пересвідчитися як, використовуючи сучасні технології й методики, можна змінювати фрагменти спілкування з учнями.

Такий успіх гарантований тим школам, які сформують дружню і відповідальну команду. В цьому напрямку працює творче керівництво Івано-Франківської школи: директор Ліскевич-Карпа М.Р. та її заступники (Михайлевич О.З., Сташко В.В). Спільними зусиллями педагогічний колектив школи долає усі бар’єри, разом будують школу майбутнього. Вони впевнені, що вчитель – найкращий агент змін і щоб не залишатися на місці, бо це крок назад, рухаються вперед.

Учасники семінару вдячні Фірчук О.М., завідувачу райметодкабінетом відділу освіти Яворівської РДА, за активну і творчу участь у семінарі та всьому педагогічному колективу за гарний настрій, нові інноваційні ідеї, креатив та цікаву творчу роботу.

Немає коментарів

Схожі статті:

Відбудеться ІІ Міжнародний семінар з відвідуванням Словаччини, Чехії, Австрії й Угорщини Відбудеться ІІ Міжнародний семінар з відвідуванням Словаччини, Чехії, Австрії й Угорщини Опубліковано: Середа, 19 лютого 2020 Впродовж 1-5 квітня 2020 року відбудеться ІІ Міжнародний семінар «Європейський досвід у реалізації політики сфер культури, освіти, охорони здоров’я, соціальної політики: сучасний стан і перспективи розвитку» з відвідуванням Словаччини, Чехії, Австрії й Угорщини. Захід проводиться відповідно до Плану...

Переглядів: 115 Коментарів: 0

Проекти, програми, акції

Семінар - практикум вчителів суспільно - гуманітарного циклу Рудківської ОТГ Семінар - практикум вчителів суспільно - гуманітарного циклу Рудківської ОТГ Опубліковано: Середа, 27 листопада 2019 26 листопада в ОЗ 'Рудківська СЗШ І-ІІІ ступенів імені Володимира Жеребного" відбувся неординарний навчальний день для учнів та педагогів Креативна методична ідея проведення інтегрованих днів вже стала традицією у школі.  Історичні постоли одягли не тільки педагоги та учні школи, а й педагоги суспільно-гуманітарного...

Переглядів: 329 Коментарів: 0

Відділи освіти
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини
Ми у Facebook
Ми у Facebook