Період публікації:

від

до

Категорія:

Практичне заняття «Оцінка якості м’яса та м’ясних товарів»

Опубліковано: Четвер, 16 травня 2019 

min
max

Викладач Львівського кооперативного коледжу економіки і права Людмила Плугіна провела практичне заняття зі студентами групи ПМн-17 спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» на тему «Оцінка якості м’яса та м’ясних товарів» на базі гіпермаркету «Ашан».

Студенти мали можливість в реальних умовах вивчати асортимент м’яса та м’ясних товарів за споживчими властивостями, здійснювати контроль якості.

Керуючий магазином Боян Друар ознайомив студентів з історію створення та розвитку торгової мережі гіпермаркету «Ашан», про цінності та місію компанії, стратегічні плани розвитку до 2020 року. Лікар санітарно-ветеринарної експертизи гіпермаркету «Ашан» Іванна Чайка наголосила, що стратегія розвитку гіпермаркетів «Ашан» – це постійний розвиток, прагнення догодити клієнту, продаж максимально можливої кількості якісних товарів за прийнятними для покупця цінами та в найкоротший термін, і найголовне – безпечність і якість м’ясних товарів.

Співробітники гіпермаркету ознайомили студентів з правилами приймання м’яса і м’ясних товарів, нормативними документами, згідно яких проводиться приймання м’ясних товарів в гіпермаркеті «Ашан».

Студенти мали змогу ознайомитися з умовами зберігання, пакування і маркування м’яса і м’ясних товарів, проаналізувати відповідність маркування і зберігання даних продуктів вимогам стандартів. Також викладач і студенти ознайомилися з асортиментом ковбасних виробів, м’ясних копченостей, дізналися про правила їх продажу тощо.

Майбутні фахівці отримали задоволення від спілкування і багато цікавої та корисної інформації, що знадобиться їм у кращому розумінні тем з навчальної дисципліни.

Адміністрація коледжу, викладачі циклової комісії та студенти висловлюють вдячність керуючому магазином Бояну Друару та лікарю санітарно-ветеринарної експертизи Іванні Чайці за отриманні практичні знання і поради від професійних фахівців.

Матеріал підготував Михайло Голубка, прес-секретар по роботі зі зв’язків з громадськістю та ЗМІ Львівського кооперативного коледжу економіки і права

Немає коментарів

Схожі статті:

Практичне заняття «Складання замовлення на завезення товарів» Практичне заняття «Складання замовлення на завезення товарів» Опубліковано: Четвер, 30 травня 2019 Викладач Львівського кооперативного коледжу економіки і права Лідія Марчишин провела на базі ТзОВ «Плантпол-Україна» практичне заняття для студентів групи ПТБ(н)-16 спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» на тему: «Складання замовлення на завезення товарів». Мета заняття: вивчити...

Переглядів: 175 Коментарів: 0

Вища освіта

Практичне заняття на базі готелю «Reikatz Dworzec» Практичне заняття на базі готелю «Reikatz Dworzec» Опубліковано: Середа, 15 травня 2019 Викладач циклової комісії готельно-ресторанної справи Львівського кооперативного коледжу економіки і права Надія Ділай провела практичне заняття для студентів групи Грс(н)-17 на базі готелю «Reikatz Dworzec». Мета заняття: надбання практичних навичок з вивчення і дослідження особливостей роботи діючих...

Переглядів: 70 Коментарів: 0

Вища освіта
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook