Період публікації:

від

до

Категорія:

У НРЦ "Левеня" відбувся концерт-вітання до Дня Матері "Музична кав'ярня"

Опубліковано: Середа, 15 травня 2019 

min
max

Мати - найрідніша людина. Її голос - наймилозвучніший. Теплі руки матері - це перше, що відчуває малюк. Ніжні дотики, колискова, ласкаві слова - все це прояви материнської любові, тепла.

15 травня 2019 року у ІІ відділенні Комунального закладу Львівської обласної ради "Навчально-реабілітаційний центр "Левеня" відбувся концерт-вітання до Дня Матері "Музична кав'ярня".

Мета заходу: вчити виявляти увагу до рідних; формувати почуття поваги, любові і вдячності до матері, бабусі; розвивати виконавські вміння - співати, танцювати, виразно читати вірші, брати активну участь у колективній грі; виховувати дружні відносини, створити святкову, радісну атмосферу.

Під час свята діти "пригощали" своїх матусь і бабусь стравами з музичними "приправами": співали, танцювали, декламували вірші.

Приємною несподіванкою стали  жартівливі віршики хлопчиків, котрі надзвичайно артистично розвеселили відвідувачів "Музичної кав'ярні". А як зраділи бабусі, коли їх разом з матусями запросили дітки до веселої гри - "Хто швидше змотає клубочок ниток"!

Сльози щастя і невимовної гордості за своїх кровинок переповнювали люблячі серця батьків і бабусь, коли маленькі долоньки діточок торкались губ і посилали їм "солодкі" повітряні поцілунки, "приправлені" особливим десертом - зворушливою піснею для найрідніших, в якій "левенята" проявили свої музичні здібності - зіграли на музичних інструментах.

Наприкінці свята дітки ніжно обіймали своїх матусь, палко цілували у щічки бабусь і вручили їм свої подаруночки - листівки, зроблені власними руками.

Немає коментарів

Схожі статті:

Свято «Рідній матусі» у НРЦ «Левеня» Свято «Рідній матусі» у НРЦ «Левеня» Опубліковано: Четвер, 16 травня 2019 Існує традиція – в Міжнародний день сім’ї кожен може зробити щось особливе для своїх близьких. Саме в цей день, 15 травня 2019 року, вихованці молодшої та молодшо-середньої груп Комунального закладу Львівської обласної ради «Навчально-реабілітаційний центр «Левеня» подарували своїм мамам і бабусям багато...

Переглядів: 160 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Свято «Матусині помічники» відбулось у НРЦ «Левеня» Свято «Матусині помічники» відбулось у НРЦ «Левеня» Опубліковано: Середа, 15 травня 2019 Я матусеньку люблю, я мамусю обніму, в щічку ніжно поцілую, мамі квітку подарую! Так щиро промовляли вихованці груп індивідуального виховання під час свята  до Дня Матері «Матусині помічники», яке відбулося 14 травня 2019 року у ІІ відділенні  Комунального закладу  Львівської обласної ради «Навчально-реабілітаційний...

Переглядів: 177 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Анонси
Календар подій
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook