Період публікації:

від

до

Категорія:

Подорож у часі.

Опубліковано: Середа, 15 травня 2019 

min
max

Учні 6 гімназійного класу Наварійської ЗОШ І-ІІІ ст – гімназії цікаво провели вихідні, побувавши за 3 дні у п'яти областях України.

У перший день мандрівки школярі побували в одному із найстаріших класичних університетів України - Чернівецькому національному університеті ім. Юрія Федьковича, велична будівля якого є перлиною і гордістю міста. Ця колишня резиденція православних митрополитів Буковини і Далмації занесена в світову спадщину ЮНЕСКО. Прогулянкою "Малим Віднем", містом книжок, а саме так називають Чернівці, закінчився перший день.

Старовинне місто, яке називають "квіткою на камені", Кам'янець-Подільський зачарував юних мандрівників атмосферою середньовіччя, гармонійним поєднанням міцних оборонних мурів міста і замку, високих стрімких скель річки Смотрич і мальовничої природи. Гордістю і символом міста є старовинний замок, який стоїть на скелястому півострові у каньйоні річки. Одинадцять могутніх веж утворюють замковий комплекс. Учні не тільки побачили історію, але й ненадовго занурились у неї. Закінчився другий день неймовірною поїздкою у місце, де завмирає час - Бакоту. Колись це столиця цілого краю, де розташований найдревніший скельний монастир, пізніше - це трагедія тисяч людей, а нині - місце, де тілом і душею відчуваєш спокій. Бакотська затока на Дністрі займає 1590 га, а завдяки скелястим берегам має м'який мікроклімат, який порівнюють з Ялтинським.

Третій день розпочався круїзом по Дністру. Незвідана краса і неповторність Дністровського каньйону, казкові скелі, незвичайна природа, синя гладінь дністровської води - все це запам'ятається мандрівникам на все життя. Неприступна Хотинська фортеця, на території якої знімали такі кінострічки, як "Захар Беркут", "Тарас Бульба", вразила високими 40- метровими стінами, 65-метровою криницею та чудовою панорамою Дністра.

Завершився останній день туру у "Наддністрянській Помпеї"- печері Вертеба. За кількістю і багатством знайдених предметів матеріальної культури різних епох цій печері немає рівних серед інших печер світу. Довжина ходів печери 8 кілометрів, у ній завжди однакова температура +11 градусів.

За ці три дні учні пережили неповторні відчуття подорожі у часі. ДЯКУЄМО пані Олесі Бурій за організацію такої неймовірної і насиченої поїздки.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Мама! Найдорожче слово в світі Мама! Найдорожче слово в світі Опубліковано: Четвер, 30 травня 2019 День Матері в Україні відзначається в другу неділю травня. Це свято-свято вічності. Мама – найголовніша людина в житті. Скільки б гарних, добрих слів ми не говорили нашим мамам, зайвими вони не будуть ніколи. До Дня Матері у Підбірцівській ЗОШ I-III ступенів, вчитель фізичної культури Карабан Н.М. зі...

Переглядів: 244 Коментарів: 0

Відділи освіти

"Родина, родина від батька до сина…" "Родина, родина від батька до сина…" Опубліковано: Середа, 29 травня 2019 24 травня дружна класна родина 6-го гімназійного класу Наварійської ЗОШ І-ІІІ ст. - гімназії зібралася на святі "Родина, родина від батька до сина…". Увага і повага до сім'ї, до роду не приходить сама по собі. Її треба виховувати. Дитина змалку повинна усвідомлювати свою приналежність до родини, до рідного...

Переглядів: 158 Коментарів: 0

Відділи освіти
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook