Період публікації:

від

до

Категорія:

Міжнародний день сім’ї у Добрянській СЗОШ І-ІІ ст.

Опубліковано: Середа, 15 травня 2019 

min
max

З давніх-давен серед українців виник і утвердився погляд на сім’ю і рід як на святиню, а на виховання дітей — як на святий обов’язок батьків.

Сім’я і школа – це берег та море. На березі дитина робить свої перші кроки, отримує перші уроки життя, а потім перед нею відкривається велике море знань, і шлях в цьому морі прокладає школа.

15 травня 2019 року в  Добрянської СЗОШ І-ІІ ст. проведено ряд заходів, приурочених Міжнародному дню сім’ї.

У 1 - 4 класах цього дня діяла творча майстерня “Створіть Ваше сімейне дерево”, в якій молодші школярі разом із своїми батьками створювали родинне дерево, бо  це прекрасна традиція — вести свій родовід. Це історія, яка живе у твоїй сім'ї, а не застигла в підручниках чи монографіях. 

Важливу роль у формування здорових відносин між батьками та дітьми відіграє школа, тому для батьків нашої школи проведено інформаційно-просвітницьку роботу. Вони отримали пам’ятні буклети «Відповідальне батьківство та материнство». Діти є найкращою втіхою і при різних скорботах: хто може краще втішити батьків, ніж діти, для яких і горе, і радість батьків – є власним го­рем і радістю.

Цього ж дня класними керівниками 1-9 класів проведено уроки доброти «Моя родина – мій скарб». 

З родини іде у світ людина і несе в нього своє серце, наповнене добротою і любов’ю, відчуттям краси і справедливості. Тож недарма народне прислів’я каже: «Який кущ, така й хворостина, які батьки, така й дитина».

Немає коментарів

Схожі статті:

Прощавай, дитинство неповторне! Прощавай, дитинство неповторне! Опубліковано: Понеділок, 03 Червня 2019 31 травня 2019 року в Добрянській СЗОШ І-ІІ ст. пролунав останній дзвінок, який сповістив школярам про початок довгоочікуваних літніх канікул. Але його дзвін по-особливому відчули випускники 2019 року, адже цього дня вони востаннє були учнями рідної школи. Уся шкільна родина Добрянської СЗОШ І-ІІ...

Переглядів: 103 Коментарів: 0

Відділи освіти

Музейні мандри Музейні мандри Опубліковано: Четвер, 23 травня 2019 22 травня 2019 року учні 5-6 класів Добрянської СЗОШ І-ІІ ст. разом із заступником директора Ключник В.М. та класним керівником 5 класу Киринчук Г.В. відвідали музеї м. Стрия. Першою зупинкою  екскурсійної групи став Меморіальний музей Петра Обаля. З розповіді екскурсовода учні дізналися про життєвий...

Переглядів: 85 Коментарів: 0

Відділи освіти
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook