Період публікації:

від

до

Категорія:

Всеукраїнський онлайн-урок «Європа починається з тебе»

Опубліковано: Середа, 15 травня 2019 

min
max

15 травня 2019 року учні 8-9 класів Добрянської СЗОШ І-ІІ ст. долучилися до Всеукраїнського онлайн-уроку «Європа починається з тебе», приуроченого святкуванню Дня Європи в Україні, який проводився вперше. Його мета – розповісти учням про те, як впровадження європейських цінностей та стандартів впливає на якість життя в Україні. 

Український тележурналіст Роман Вінтонів, відомий за гумористичним образом Майкла Щура, провів для тисяч українських школярів відкритий онлайн-урок "Європа починається з тебе".

Віртуальний урок відкрила віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе. Вона звернулась до дітей: "Сьогодні ЄС – це простір, де люди живуть у демократії, у повазі до верховенства права та прав кожної окремої людини".

Під час відкритого онлайн-уроку   Майкл Щур простими словами проілюстрував, як впровадження європейських цінностей та стандартів в Україні сприяє покращенню життя кожного українця та формуванню демократії, свободи та прав людини в України.

Він зазначив, що сила ЄС полягає у безбар’єрності - як фізичній, так і ментальній. За його словами, йде мова не тільки про можливість безперешкодно перетинати кордони, а й про вміння сприймати інших, відмінних від нас людей.

Участь у відкритому уроці взяли старшокласники із понад 2 тисяч українських шкіл.

Немає коментарів

Схожі статті:

Прощавай, дитинство неповторне! Прощавай, дитинство неповторне! Опубліковано: Понеділок, 03 Червня 2019 31 травня 2019 року в Добрянській СЗОШ І-ІІ ст. пролунав останній дзвінок, який сповістив школярам про початок довгоочікуваних літніх канікул. Але його дзвін по-особливому відчули випускники 2019 року, адже цього дня вони востаннє були учнями рідної школи. Уся шкільна родина Добрянської СЗОШ І-ІІ...

Переглядів: 103 Коментарів: 0

Відділи освіти

Музейні мандри Музейні мандри Опубліковано: Четвер, 23 травня 2019 22 травня 2019 року учні 5-6 класів Добрянської СЗОШ І-ІІ ст. разом із заступником директора Ключник В.М. та класним керівником 5 класу Киринчук Г.В. відвідали музеї м. Стрия. Першою зупинкою  екскурсійної групи став Меморіальний музей Петра Обаля. З розповіді екскурсовода учні дізналися про життєвий...

Переглядів: 85 Коментарів: 0

Відділи освіти
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook