Період публікації:

від

до

Категорія:

Відкрите заняття з дисципліни «Організація і технологія торговельних процесів»

Опубліковано: Субота, 11 травня 2019 

min
max

Викладачем циклової комісії підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Львівського кооперативного коледжу економіки і права Оксаною Ванівською проведено відкрите заняття з дисципліни «Організація і технологія торговельних процесів» на тему: «Вивчення правил продажу продовольчих товарів» у групі ПМ(н)-17.

Метою практичного заняття було вивчити окремі положення Правил роздрібної торгівлі продовольчими товарами, навчитися вирішувати практичні ситуації, що виникають під час технологічних процесів на роздрібних підприємствах.

Під час заняття студенти мали змогу використовувати програму QR-кодів.

Студенти брали активну участь у вирішенні практичних ситуацій, приймали рішення з організації продажу окремих груп, видів продовольчих товарів та вносили пропозиції і обґрунтовували свою позицію.

Подання матеріалу було систематичним, доступним для сприйняття студентами. Відчувався постійний взаємозв’язок з аудиторією. З метою актуалізації опорних знань з основних питань теми та орієнтації студентів у навчальному матеріалі викладачем було використано бліц-опитування.

На занятті була створена доброзичлива атмосфера – викладач, використовуючи особистісно-орієнтований підхід, доносила інформацію до студентів, підтримувала з ними діалог та впродовж заняття організовувала закріплення вивченого матеріалу опорними запитаннями.

На завершенні заняття викладач підвела підсумки проведеної роботи по темі, яка вивчалася.

У процесі обговорення відкритого заняття відзначено його практичну цінність, актуальність теми, дотримання повноти викладання програмного матеріалу, постійний міждисциплінарний зв’язок, використання виробничих ситуацій та технічних засобів навчання.

Матеріал підготував Михайло Голубка, прес-секретар по роботі зі зв’язків з громадськістю та ЗМІ Львівського кооперативного коледжу економіки і права

Немає коментарів

Схожі статті:

Відкрите заняття на тему: на тему: «Учасники виконавчого провадження. Загальні умови та порядок здійснення виконавчого провадження» Відкрите заняття на тему: на тему: «Учасники виконавчого провадження. Загальні умови та порядок здійснення виконавчого провадження» Опубліковано: Четвер, 28 березня 2019 Викладач Львівського кооперативного коледжу економіки і права Леся Федак спільно з керівником Личаківького відділу Державної виконавчої служби Львівського міського управління юстиції Ігорем Шурготом та заступником начальника з питань державної виконавчої служби – начальником Управління державної виконавчої...

Переглядів: 143 Коментарів: 0

Вища освіта

Відкрите заняття на тему: «Апеляційне та касаційне провадження» Відкрите заняття на тему: «Апеляційне та касаційне провадження» Опубліковано: Четвер, 21 березня 2019 Викладач циклової комісії правознавчих дисциплін Львівського кооперативного коледжу економіки і права Наталія Захарчук провела відкрите заняття з дисципліни «Судочинство в адміністративних судах» на тему: «Апеляційне та касаційне провадження» в групі ПВ(н)-27. До проведення заняття була запрошена секретар...

Переглядів: 265 Коментарів: 0

Вища освіта
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook