Період публікації:

від

до

Категорія:

У Львівському кооперативному коледжі провели конкурс писанок

Опубліковано: П`ятниця, 10 травня 2019 

min
max

Великдень – одне з найбільших найсвітліших християнських свят, кожна домівка готується до святкування найвеличнішого свята Воскресіння Христового. Господині упорядковують хатні справи, господарі приводять до ладу подвір’я. До свята готуються заздалегідь – печуть паски, роблять крашанки й писанки.

Доброю традицією стало у Львівському кооперативному коледжі економіки і права, за підтримки адміністрації коледжу та студентського самоврядування, напередодні Великодня встановлення святкового деревця з писанок, щоб наповнити навчальний заклад затишком і теплом в очікуванні свята. Для оформлення деревця був організований конкурс писанок серед студентів та викладачів навчального закладу.

Метою конкурсу-виставки є відродження українських звичаїв та обрядовості з писанкарства, привернення уваги до символічного значення цього невід’ємного атрибуту Великодніх свят, естетичного виховання серед студентства, водночас це – свідчення любові молодого покоління до наших українських традицій, збереження високої національної свідомості, виховання творчого сприйняття світу, віри у велику силу Божого Воскресіння.

Наші прадіди казали, що у світі доти існуватиме любов, доки люди писатимуть писанки. Кожна писанка – це ніби маленький світ. Тут і небо із зорями, і вода з рибами, і дерево життя з оленями й птахами, і засіяне поле, і трибанні церкви – усе вималюване у певному порядку для того, аби підтримати лад та рівновагу у нашому світі.

Конкурсанти виготовили такі різні красиві роботи, що журі, яке складалось з адміністрації коледжу, профкому та членів студентського самоврядування, вирішило усі писанки повісити на деревце.

На завершення представники адміністрації та організатори конкурсу привітали усіх присутніх з наступаючими Великодніми святами. Нехай писанки милують око на святковому деревці.

Матеріал підготував Михайло Голубка, прес-секретар з роботи зі ЗМІ та зв’язків із громадськістю Львівського кооперативного коледжу економіки і права

Немає коментарів

Схожі статті:

Викладачі Львівського кооперативного коледжу економіки і права ділилися досвідом організації навчально-виховного процесу Викладачі Львівського кооперативного коледжу економіки і права ділилися досвідом організації навчально-виховного процесу Опубліковано: Четвер, 23 травня 2019 Нещодавно у Львівському кооперативному коледжі економіки і права відбулася підсумкова щорічна викладацька науково-практична конференція на тему: «З досвіду організації навчально-виховного процесу». Мета конференції: розгляд проблем та перспектив розвитку організації навчально-виховного процесу в коледжі,...

Переглядів: 60 Коментарів: 0

Вища освіта

Студентка Львівського кооперативного коледжу – переможниця конкурсу малюнків «Охорона праці очима дітей» Студентка Львівського кооперативного коледжу – переможниця конкурсу малюнків «Охорона праці очима дітей» Опубліковано: Четвер, 23 травня 2019 Нещодавно у Національному університеті «Львівська політехніка» відбувся II-й Львівський форум з охорони праці під девізом «Безпечне і здорове майбутнє праці», присвячений Всесвітньому дню безпеки та гігієни праці. Організаторами проведення заходу були: Головне управління Держпраці у Львівській області...

Переглядів: 12 Коментарів: 0

Конкурси, олімпіади
Анонси
Календар подій

Фестиваль освітніх інновацій
08 Червня 2019

Фестиваль освітніх інновацій

Опубліковано: Вівторок, 05 березня 2019Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook