Період публікації:

від

до

Категорія:

Захист випускних кваліфікаційних робіт у Стрийському ВХПУ

Опубліковано: Середа, 08 травня 2019 

min
max

3 травня у Стрийському вищому художньому професійному училищі відбувся захист випускних кваліфікаційних робіт учнів за професією «Живописець». Цей важливий для училища і для учнів день відзначився піднесеним настроєм, справжнім вибухом творчого натхнення і цілою низкою позитивних емоцій!

До уваги Державної кваліфікаційної комісії були представлені живописні роботи у різних техніках -  батік, олійний живопис, витинанка, розпис на склі, графіка, настінний розпис. Випускники виконували як копії робіт відомих мистецьких творів, так і творчі роботи. Незалежно від тематики і техніки виконання, всі роботи порадували комісію і гостей заходу належною якістю, майстерністю і високим професійним рівнем. Особливою відзнакою «За найкращу дипломну роботу» художньою радою училища була нагороджена  робота «Чотири стихії» Руслана Городецького, виконана у техніці витинанки.

На захист, окрім батьків учнів та випускників попередніх років, були запрошені:  Михайло Дмитрович Кучер, приватний підприємець і голова випускної кваліфікаційної комісії,  Святослав Леонтійович Мартинюк, завідувач кафедри художнього дерева Львівської національної академії мистецтв,  Валентина Борисівна Гузюк, методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області.

Подаровавши гіпсове погруддя Нікколо да Уццано, учні випускної групи зробили несподіваний і приємний сюрприз присутнім гостям та колективу училища, за що їм велика подяка.

Цього дня неможливо було стримати емоції та сльози радості! Дякуємо нашим учням за те натхнення, яке вони нам дарують своїми досягненнями  і бажаємо успіху у їх подальшій діяльності!

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Книга зі статтею про успіхи пані Лілії Гриник Книга зі статтею про успіхи пані Лілії Гриник Опубліковано: Вівторок, 14 січня 2020 Колектив Львівського вищого професійного училища дизайну та будівництва вітає заступника директора з навчально-виробничої роботи Гриник Л.М. з нагородою за високий професіоналізм, сумлінну працю та активну громадську діяльність як учасницю інформаційно-видавничого проєкту  “Успішна жінка”. Книга зі статтею...

Переглядів: 434 Коментарів: 0

Профтехосвіта

У системі ПТО Львівської області відбувся третій етап ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика У системі ПТО Львівської області відбувся третій етап ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика Опубліковано: Вівторок, 17 грудня 2019 На виконання Указу Президента України від 09.11.2007 № 1078 «Про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика», наказу Міністерства освіти і науки України від 13.03.2008 № 168 «Про затвердження Положення про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика», листа Міністерства освіти...

Переглядів: 256 Коментарів: 0

Профтехосвіта
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook