Період публікації:

від

до

Категорія:

Захист випускних кваліфікаційних робіт у Стрийському ВХПУ

Опубліковано: Середа, 08 травня 2019 

min
max

3 травня у Стрийському вищому художньому професійному училищі відбувся захист випускних кваліфікаційних робіт учнів за професією «Живописець». Цей важливий для училища і для учнів день відзначився піднесеним настроєм, справжнім вибухом творчого натхнення і цілою низкою позитивних емоцій!

До уваги Державної кваліфікаційної комісії були представлені живописні роботи у різних техніках -  батік, олійний живопис, витинанка, розпис на склі, графіка, настінний розпис. Випускники виконували як копії робіт відомих мистецьких творів, так і творчі роботи. Незалежно від тематики і техніки виконання, всі роботи порадували комісію і гостей заходу належною якістю, майстерністю і високим професійним рівнем. Особливою відзнакою «За найкращу дипломну роботу» художньою радою училища була нагороджена  робота «Чотири стихії» Руслана Городецького, виконана у техніці витинанки.

На захист, окрім батьків учнів та випускників попередніх років, були запрошені:  Михайло Дмитрович Кучер, приватний підприємець і голова випускної кваліфікаційної комісії,  Святослав Леонтійович Мартинюк, завідувач кафедри художнього дерева Львівської національної академії мистецтв,  Валентина Борисівна Гузюк, методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області.

Подаровавши гіпсове погруддя Нікколо да Уццано, учні випускної групи зробили несподіваний і приємний сюрприз присутнім гостям та колективу училища, за що їм велика подяка.

Цього дня неможливо було стримати емоції та сльози радості! Дякуємо нашим учням за те натхнення, яке вони нам дарують своїми досягненнями  і бажаємо успіху у їх подальшій діяльності!

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Учні ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» взяли участь у ІІІ Поетичних читаннях «Зелені думки одного лиса» Учні ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» взяли участь у ІІІ Поетичних читаннях «Зелені думки одного лиса» Опубліковано: Вівторок, 21 травня 2019 18 травня 2019 року учні та педагогічні працівники ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» взяли участь у ІІІ Поетичних читаннях «Зелені думки одного лиса» (до 110-ої річниці від дня народження Богдана Ігоря Антонича), які відбулися у Покутсько-Буковинських Карпататах на Терношорській...

Переглядів: 22 Коментарів: 0

Профтехосвіта

Обласний семінар майстрів виробничого навчання  та викладачів з професії «Агент з організації туризму. Адмінісртратор» Обласний семінар майстрів виробничого навчання та викладачів з професії «Агент з організації туризму. Адмінісртратор» Опубліковано: Понеділок, 20 травня 2019 16 травня  2019 року в управлінні туризму Львівської міської ради  відбувся  обласний семінар майстрів виробничого навчання  та викладачів з професії «Агент з організації туризму. Адмінісртратор» на тему: «Перспективи розвитку  напрямків туризму у місті Львові та Львівській області». У семінарі взяли...

Переглядів: 37 Коментарів: 0

Профтехосвіта
Анонси
Календар подій

Фестиваль освітніх інновацій
08 Червня 2019

Фестиваль освітніх інновацій

Опубліковано: Вівторок, 05 березня 2019Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook