Період публікації:

від

до

Категорія:

Захист випускних кваліфікаційних робіт у Стрийському ВХПУ

Опубліковано: Середа, 08 травня 2019 

min
max

3 травня у Стрийському вищому художньому професійному училищі відбувся захист випускних кваліфікаційних робіт учнів за професією «Живописець». Цей важливий для училища і для учнів день відзначився піднесеним настроєм, справжнім вибухом творчого натхнення і цілою низкою позитивних емоцій!

До уваги Державної кваліфікаційної комісії були представлені живописні роботи у різних техніках -  батік, олійний живопис, витинанка, розпис на склі, графіка, настінний розпис. Випускники виконували як копії робіт відомих мистецьких творів, так і творчі роботи. Незалежно від тематики і техніки виконання, всі роботи порадували комісію і гостей заходу належною якістю, майстерністю і високим професійним рівнем. Особливою відзнакою «За найкращу дипломну роботу» художньою радою училища була нагороджена  робота «Чотири стихії» Руслана Городецького, виконана у техніці витинанки.

На захист, окрім батьків учнів та випускників попередніх років, були запрошені:  Михайло Дмитрович Кучер, приватний підприємець і голова випускної кваліфікаційної комісії,  Святослав Леонтійович Мартинюк, завідувач кафедри художнього дерева Львівської національної академії мистецтв,  Валентина Борисівна Гузюк, методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області.

Подаровавши гіпсове погруддя Нікколо да Уццано, учні випускної групи зробили несподіваний і приємний сюрприз присутнім гостям та колективу училища, за що їм велика подяка.

Цього дня неможливо було стримати емоції та сльози радості! Дякуємо нашим учням за те натхнення, яке вони нам дарують своїми досягненнями  і бажаємо успіху у їх подальшій діяльності!

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Захист випускних кваліфікаційних робіт у Стрийському ВХПУ Захист випускних кваліфікаційних робіт у Стрийському ВХПУ Опубліковано: П`ятниця, 21 Червня 2019 14, 18 і 20 червня 2019 року відбулися захисти випускних кваліфікаційних робіт у групах  за професією «Перукар (перукар-модельєр), манікюрник».  До уваги комісії були представлені зачіски, стрижки та художній манікюр, які виконали учні під керівництвом майстрів виробничого навчання та викладачів спецдисциплін. Учні ...

Переглядів: 1152 Коментарів: 0

Профтехосвіта

Співпраця – шлях до успіху! Співпраця – шлях до успіху! Опубліковано: Середа, 05 Червня 2019 Стрийське ВХПУ вже багато років успішно співпрацює з підприємцями міста Стрия та Стрийського району. Співпраця закладу освіти із  роботодавцями передбачає підготовку висококваліфікованих робітників згідно кваліфікаційної характеристики за професією «Живописець». Знання, вміння, навички, застосування...

Переглядів: 380 Коментарів: 0

Профтехосвіта
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook