Період публікації:

від

до

Категорія:

Дрогобицькі ліцеїсти у фіналі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України

Опубліковано: Понеділок, 06 травня 2019 

min
max

Дев'ятеро дрогобицьких ліцеїстів, які стали переможцями ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН у десяти секціях, змагаються у фіналі конкурсу у складі команди Львівської області.

Побажаймо юним науковцям – учням Дрогобицького ліцею Миколі Хлопику (у двох секціях), Марії Куцопей, Софії Трубілович, Христині Зварич, Андрію Бартішу, Максиму Ковалю, Дмитру Хевпі, Андрію Пилипіву, Володимиру Коваліву безапеляційної перемоги!

З 2 по 7 травня у Києві проходить фінальний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів Малої академії наук України – вдруге в новому форматі! На учасників чекають лише 5 днів… Проте ці дні будуть насичені непростими випробуваннями та надзвичайно цікавими подіями!

Традиційно інтелектуальне змагання відбувається під егідою Міністерства освіти і науки України; організатором і координатором заходу є Національний центр «Мала академія наук України».

Конкурс-захист МАН проходить у три етапи – районний, обласний і всеукраїнський. Цього року на початкових етапах близько 120 тисяч школярів представили свої дослідження. Лише 1238 науково-дослідницьких робіт допущено до захисту у фіналі.

У фіналі за «золото», «срібло» та «бронзу» змагатимуться учні з усієї країни. Вони презентуватимуть свої дослідження у 64 секціях 12 наукових відділень майже за всіма напрямами природничих, точних і гуманітарних наук. А ще ІІІ етап визначить переможців, які отримають річну стипендію Президента України!

Відкриття фінального етапу відбулося 3 травня у Центрі культури та мистецтв Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

4 травня в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка учасники писатимуть контрольні роботи. Педагогам пропонують цього дня відвідати освітні заходи «Інновації в освітньому просторі МАН», а всім охочим - майстер-класи від ВГО «Асоціація випускників МАН».

5 травня – найвідповідальніший і найголовніший день – день захистів науково-дослідницьких робіт учнів. Авторитетне журі оцінюватиме: вибір теми і методів дослідження, ступінь самостійності й особистий внесок автора в роботу, чіткість і логічність, послідовність і грамотність викладення матеріалу, кваліфіковане ведення дискусії, культуру мовлення, вільне володіння матеріалом.

А нагородження переможців і призерів відбудеться 6 травня у Центрі культури та мистецтв НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського».

 

Немає коментарів

Схожі статті:

Переможний виступ Наукового товариства Дрогобицького ліцею Переможний виступ Наукового товариства Дрогобицького ліцею Опубліковано: Понеділок, 19 лютого 2018 Результативною була участь ліцеїстів у ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Конкурс проведено на базі Львівського національного університету імені Івана Франка з метою творчого розвитку учнів, залучення інтелектуально і творчо обдарованої...

Переглядів: 243 Коментарів: 0

Відділи освіти

Звіт директора Дрогобицького ліцею Ольги Заяць за результатами діяльності у 2018-2019 навчальному році Звіт директора Дрогобицького ліцею Ольги Заяць за результатами діяльності у 2018-2019 навчальному році Опубліковано: Четвер, 27 Червня 2019 24 червня на загальних зборах трудового колективу, батьківського комітету, Ради ліцею та громадськості відбувся звіт за результатами діяльності у 2018-2019 навчальному році директора Дрогобицького ліцею Ольги Заяць. В обговоренні звіту взяли участь: Олег Хрущ, Володимир Чуба, Світлана Гірняк, Михайло...

Переглядів: 1003 Коментарів: 0

Середня, дошкільна та позашкільна освіта
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook