Період публікації:

від

до

Категорія:

Школярів та студентів запрошують до участі у конкурсі творчих робіт «Шлях становлення української державності»

Опубліковано: Вівторок, 14 травня 2019 

min
max

Інститут політико-правових та релігійних досліджень за підтримки Координаційної ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції України проводить Національний конкурс творчих робіт (есе) «Шлях становлення української державності», приурочений до Дня Незалежності України.

Мета конкурсу – підтримка обдарованої молоді, підвищення рівня обізнаності молоді про історію становлення України як незалежної європейської держави, створення умов для творчого зростання обдарованої молоді.

До участі у конкурсі запрошуються учні, члени Малої академії наук України, студенти закладів вищої освіти, аспіранти закладів вищої освіти та наукових установ України.

Пріоритетні напрямки конкурсу:

  • історія становлення України;
  • європейська ідентичність України;
  • економічна незалежність;
  • культура;
  • церква;
  • інша тематика, виходячи з пріоритетних напрямків.

Конкурсні роботи разом із заявкою необхідно надіслати на електронну адресу Інституту політико-правових та релігійних досліджень: institute2014@ukr.net, вказавши у темі повідомлення «На Конкурс».

Прийом конкурсних робіт здійснюється по 31 липня.

Оцінювання конкурсних робіт експертною радою – до 20 серпня.

Оголошення переможців – 23 серпня.

Детальніше про умови конкурсу можна дізнатися з Положення про Національний конкурс творчих робіт (есе) «Шлях становлення української державності» (завантажити).

Додаткова інформація – за посиланням.

Немає коментарів

Схожі статті:

Студентів Львівщини запрошують до участі у всеукраїнському конкурсі «Розумним Бути Модно» Студентів Львівщини запрошують до участі у всеукраїнському конкурсі «Розумним Бути Модно» Опубліковано: Вівторок, 13 серпня 2019 Студентів закладів вищої освіти Львівської області запрошують до участі у всеукраїнському конкурсі «Розумним Бути Модно». Переможці отримають грошові гранти на оплату навчання. Всім бажаючим поборотися за грошовий грант пропонується написати та надіслати до 30 вересня 2019 року есе на тематику: «Україна:...

Переглядів: 165 Коментарів: 0

Конкурси, олімпіади

Протидія булінгу, безпека на дорозі та в школі – триває конкурс фото і відеоробіт серед школярів «Безпечна країна» Протидія булінгу, безпека на дорозі та в школі – триває конкурс фото і відеоробіт серед школярів «Безпечна країна» Опубліковано: П`ятниця, 12 липня 2019 В Україні триває конкурс учнівських фото та відеоробіт «Безпечна країна». Долучитися можуть учні та вихованці закладів освіти – як індивідуально, так і колективно. Вікових обмежень щодо участі в конкурсі немає. Конкурс проходитиме за двома темами: Молодь за безпеку дорожнього руху; Протидія...

Переглядів: 1237 Коментарів: 0

Конкурси, олімпіади
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook