Період публікації:

від

до

Категорія:

Студентка Львівського кооперативного коледжу здобула третє місце на обласній олімпіаді з інформатики та комп’ютерної техніки

Опубліковано: Вівторок, 23 квітня 2019 

min
max

На базі Львівського торговельно-економічного університету, у співпраці з Радою директорів ВНЗ І-ІІ р.а. Львівської області та обласним методичним об’єднанням викладачів інформатики та циклу комп'ютерних дисциплін ВНЗ І-ІІ р.а. Львівської області, відбулась XVІІІ обласна олімпіада з інформатики та комп’ютерної техніки серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Львівської області (ІІ-й етап ХІІ Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки).

З вітальним словом до учасників олімпіади звернулися: голова методичного об’єднання викладачів інформатики та циклу комп’ютерних дисциплін ВНЗ І-ІІ р.а. Львівської області Михайло Мандрик, заступник директора з навчально-методичної роботи Львівського кооперативного коледжу економіки і права Ігор Леськів, голова циклової комісії «Інформатики та розробки програмного забезпечення» Львівського кооперативного коледжу економіки і права Віра Варгас, завідувач кафедри комп’ютерних наук ЛТЕУ, доцент Анатолій Костенко, декан факультету міжнародних економічних відносин та інформаційних технологій ЛТЕУ, к.е.н., доцент Юлія Полякова, які побажали усім учасникам максимального розкриття талантів, добрих результатів та впевненості у своїх знаннях.

В інтелектуальних змаганнях взяли участь представники 24 коледжів та технікумів області. Учасникам олімпіади були надані сучасні лабораторії комп’ютерної техніки, навчальні кабінети, актова зала. Олімпіадні завдання були досить складними і цікавими.

Оцінювання робіт проводило компетентне журі.

Львівський кооперативний коледж економіки і права представила студентка групи ПК(н)-16 спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення» Наталя Відзівашець, яка посіла 3 місце. Її прийшли підтримати студенти 3, 4 курсів груп ПК-15, Пк-16.

Для учасників олімпіади члени гуртків художньої самодіяльності кооперативного коледжу підготували святковий концерт.

Загалом під час проведення олімпіади панували робочий настрій, доброзичлива атмосфера і дух змагальності в досягненні високих результатів. Необхідно відзначити високий рівень організації заходу, злагоджену, високопрофесійну роботу оргкомітету, який створив оптимальні умови для успішного перебігу змагань. Адже саме такі заходи дають змогу виявити кращих студентів, поглибити їх зацікавленість з інформатики та комп’ютерної техніки та стимулювати до творчої праці, яка є важливою та необхідною в наш час.

Організаційний комітет висловив подяку всім учасникам олімпіади. Голова методичного об’єднання викладачів інформатики та циклу комп’ютерних дисциплін ВНЗ І-ІІ р.а. Львівської області Михайло Мандрик та голова журі - декан факультету міжнародних економічних відносин та інформаційних технологій ЛТЕУ Юлія Полякова вручили учасникам олімпіади грамоти і побажали успіхів у навчанні й досягнення майбутніх перспектив.

Адміністрація коледжу, голова та викладачі циклової комісії інформатики та розробки програмного забезпечення Львівського кооперативного коледжу економіки і права, студентське самоврядування та одногрупники вітають Наталію Відзівашець з перемогою в обласній олімпіаді.

Окрема подяка за гостинність, теплий прийом та плідну співпрацю ректору Львівського торговельно-економічного університету, професору Петру Куцику та представникам університету, які були залучені організації й проведення олімпіади: к.тех.н., доценту Оресту Шумському, керівнику центру дистанційних технологій навчання Андрію Карпі, директору Навчально-наукового інформаційного інституту Олегу Швецю, к.ф.м.н., завідувачу кафедри комп’ютерних наук, доценту Анатолію Костенко, к.е.н., доценту, декану факультету міжнародних економічних відносин та інформаційних технологій Юлії Поляковій.

Матеріал підготував Михайло Голубка, прес-секретар з роботи зі ЗМІ та громадськістю Львівського кооперативного коледжу економіки і права

Немає коментарів

Схожі статті:

Олімпіада з інформатики та інформаційних технологій Олімпіада з інформатики та інформаційних технологій Опубліковано: П`ятниця, 30 листопада 2018 Викладач циклової комісії «Інформатики та розробки програмного забезпечення» Львівського кооперативного коледжу економіки і права Оксана Кашуба організувала та провела предметну олімпіаду з інформатики серед студентів коледжу. З вітальним словом до учасників олімпіади звернулися представники адміністрації...

Переглядів: 284 Коментарів: 0

Профтехосвіта

У Львівському кооперативному коледжі економіки і права провели олімпіаду з інформатики У Львівському кооперативному коледжі економіки і права провели олімпіаду з інформатики Опубліковано: Середа, 12 квітня 2017 Викладачі циклової комісії «Інформатики та розробки програмного забезпечення» Львівського кооперативного коледжу економіки і права організували та провели олімпіаду серед студентів спеціальності «Розробка програмного забезпечення». З вітальним словом до учасників олімпіади звернулися заступник директора...

Переглядів: 426 Коментарів: 0

Профтехосвіта
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook